MojAndroid

Písanie posúvaním prsta po klávesnici, resp. obrazovke, inak povedané Swype, si mnohí z vás isto-iste obľúbili. Niekomu však tento spôsob zadávania textu nevyhovuje, tak ako nemusí vyhovovať ani prediktívne písanie pomocou návrhu slov.

Klávsenica SwiftKey je jedna z najobľúbenejších klávesníc na trhu a teraz prichádza s novinkou, ktorá poteší fanúšikov nových spôsobov písania. SwiftKey prináša kombináciu technológie Swype s prediktívnym režimom návrhov slov.

Posunom prsta po klávesnici vytvoríte základ slova a následne si môžete vybrať z návrhov, ktoré sa vám objavia v hornej lište klávesnice. Tento spôsob by mal ešte viac zrýchliť písanie na malej obrazovke smartfónov a tabletov.Ak píšete po klávesnici tak aplikácia sa snaží odhadnúť slovo, ktoré máte na mysli, aby ste mali možnosť pridať toto slovo do textu. Všetko sa to pritom deje priamo v reálnom čase.

Viac si môžete pozrieť vo videu:

 

Zdroj, foto: Phandroid, SwiftKey

26.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+