MojAndroid

Klávesnica SwiftKey bola jednou z prvých, ak nie úplne prvou alternatívnou klávesnicou pre Android dostupnou v obchode Google Play (pôvodne Android markete). Odvtedy prešla značným vývojom a vylepšeniami. Aktualizácie priniesli viacero zmien vzhľadu, možnosti písania aj rozloženia ovládacích prvkov. Najnovšia betaverzia klávesnice SwiftKey (verzia 7.1.3.25) prináša ďalšiu užitočnú funkciu. Je ňou integrácia translatora od spoločnosti Microsoft. Integrácia funguje na rovnakom princípe ako tomu je u klávesnice GBoard od spoločnosti Google, ktorá využíva Google Translator. Podobnosti môžete vidieť na nasledujúcich obrázkoch.

Podobne ako u Gboardu, aj u Swiftkey stačí po napísaní textu stlačiť príslušné tlačítko pre translator a vybrať jazyk písaného textu, respektíve jazyk, do ktorého ho chcete preložiť. Funkcia je jednoznačným prínosom, pretože cez mail alebo komunikačné protokoly ľudia pravidelne komunikujú aj v cudzích jazykoch. O kvalitách Microsoft Translatoru svedčí jeho vysoké hodnotenie 4,6 z 5-tich hviezdičiek v obchode Google Play. Nová verzia SwiftKey beta ešte prináša podporu sinotibetského jazyka Dungan a nových symbolov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Náš tip
Gboard umožní vytvárať emoji z vašej vlastnej selfie

 

6.9.2018
Zdroj: AndroidPolice

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+