MojAndroid

Populárna alternatívna klávesnica SwiftKey prichádza s novou aktualizáciou. Novinkou je možnosť vyhľadávať GIF animácie a podpora až siedmych ďalších jazykov. Podpora GIF animácií spolu s novými klávesovými skratkami prišli do aplikácie v rámci júnovej aktualizácie. Táto aktualizácia tak vylepšuje či zdokonaľuje pomerne čerstvé funkcie.

Podpora nových jazykov či vylepšenie rusínskeho rozloženia kláves

Náš tip
Tento Xposed modul posúva SwiftKey klávesnicu na úplne novú úroveň | ROOT

Okrem spomínanej možnosti vyhľadávania GIF animácií je k dispozícii tiež podpora nových jazykov. Ide o jazyky Amharic, Coptic, Dagbani, Kabyle, Neapolitan, Khoekhoe a Panglish. Tieto jazyky budú uvoľnené neskôr aj do štandardnej verzie aplikácie.

Náš tip
SwiftKey Beta pridáva vyhľadávanie GIF obrázkov aj predikciu hashtagov

Nemenej dôležitou aktualizáciou je vylepšenie rusínskeho rozloženia kláves, ako aj zdokonalený model pre Frízštinu. Pre používateľov týchto jazykov ide o rozhodne vítané zmeny. Nové funkcie sú aktuálne testované v BETA verzii aplikácie SwiftKey. Do štandardnej verzie aplikácie by sa mali dostať už čoskoro po otestovaní. Aplikáciu SwiftKey si môžete stiahnuť z Obchodu Play zadarmo.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: phonearena

7.8.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+