MojAndroid

Jedna z najpopulárnejších alternatívnych klávesníc v obchode Play prináša so zaujímavou novinkou. Podobné, ako v Google klávesnici nájdeme integrované vyhľadávanie prostredníctvom Google, ponúkne Swiftkey Beta vyhľadávanie cez službu Bing.

Nad klávesnicou sa okrem ikoniek pre iné možnosti ako pridanie GIF či nálepiek po novom zobrazí aj ikona vyhľadávania. Po kliknutí na ňu môžete vykonať akékoľvek klasické vyhľadávanie na internete bez toho, aby ste museli opustiť danú aplikáciu. Výsledky vyhľadávania sa zobrazia vo vyskakovacom okne.

Ide o šikovný spôsob ako získať jednoduché informácie, kvôli ktorým by ste inak museli kompletne opustiť danú aplikáciu a presunúť sa do prehliadača a vyhľadávanie vykonať v ňom. Keďže aplikáciu SwiftKey vlastní Microsoft, je celkom logické, že toto vyhľadávania nebude prebiehať v konkurenčnom Google.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
5.11.2018
Zdroj: Android Central

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+