MojAndroid

Aj keď zvuky klávesnice sú jednou z vecí, ktoré po prvom spustení a nastavení smartfónu vypíname ako prvé, tak niektorým používateľom v skutočnosti vyhovujú a chcú ich mať zapnuté. Ak patríte medzi nich, tak vás poteší správa o tom, že podporu pre zvuky pri vyťukávaní písmen na klávesnici pridáva po novom aj Swiftkey. Ten ich doteraz nepodporoval.

Swiftkey je jednou z najlepších klávesníc, ktoré si dne môžete na svoj Android smartfón či tablet nainštalovať. Podporuje množstvo funkcií, ktoré sú úzko späté nielen so samotným písaním, ale ponúka aj širokú škálu nastavení, vďaka ktorým si ju prispôsobíte presne podľa seba. Tie teraz vývojár rozšíril aj o možnosť nastaviť zvuky kláves.

Aplikácia teraz ponúka používateľom štyri nové zvukové profily, ktoré sú umiestnené v nastaveniach Zvukov a vibrácií – nesú názov Tradičný, Android, Moderný a Pípnutie. Každý z nich znie trochu inak a je len na používateľovi či si nejaký vyberie. Veríme, že ďalšie budú časom pribúdať.

Novinku môžete vyskúšať, ak si nainštalujete najnovšiu verziu Swiftkey z obchodu Play. Spraviť tak môžete úplne zadarmo a bez ďalších poplatkov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

 

14.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+