MojAndroid

S počtom stiahnutí cez 100 miliónov, klávesnica s názvom SwiftKey je jednou z najpopulárnejších virtuálnych klávesníc v Obchode Play. SwiftKey sa učí váš štýl písania a je schopná navrhnúť následujúce slovo (podobne ako hŕstka ďalších klávesníc). Vývojári tejto aplikácie spravili v najnovšej aktualizácií hneď niekoľko zmien týkajúcich sa zlepšenia výkonu.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Lepší zážitok z používania

SwiftKey tvrdí, že renderovanie jednotlivých snímok v priebehu jednej sekundy bolo zlepšené a lag bol znížený až o 50 %. Otváranie klávesnice je údajne ďalej rýchlejšie o 20 % v porovnaní s konkurenčnými aplikáciami z Obchodu Play. SwiftKey je z piatich porovnávaných klávesníc najmenšia a zaberá tak minimum úložného priestoru a na druhú stranu si ponecháva množstvo šikovných funkcií. SwiftKey v pravidelných aktualizáciách ponúka vždy nové vymoženosti. Minulý rok bolo do aplikácie pridaných 10 nových balíkov s nálepkami, podpora pre Microsoft Translator a nové funkcie vyhľadávania a zdieľania. Tieto zmeny sa týkajú verzie aplikácie pre Android, avšak SwiftKey existuje aj pre systém iOS.

Stručný prehľad zmien v aplikácii

Ďalšie články k téme “klávesnice”:

Náš tip
Klávesnica Gboard bude schopná pomocou umelej inteligencie navrhnúť vhodných smajlíkov
Náš tip
Swiftkey testuje integrované vyhľadávanie. Nie však cez Google
Náš tip
Klávesnica Gboard bude vedieť komunikovať aj Morseovou abecedou
19.1.2019
Zdroj: Phone Arena

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+