MojAndroid

Obľúbená klávesnica SwiftKey získala aktualizáciu, ktorá pridáva niekoľko užitočných funkcií. Jednou z nich je aj podpora pre nové emoji, ktoré sa objavili v systéme Android 7.0 Nougat. Odteraz budú mať k dispozícii takéto emoji všetci používatelia klávesnice.

swiftkey update

Okrem toho pribudli aj diverzifikované emoji, takže si pri pridávaní budete môcť vybrať farbu pleti konkrétneho obrázku. Stačí, keď dlhšie podržíte prst na danej ikonke a zobrazí sa rozbaľovacie menu, kde si budete môcť vybrať danú farbu pleti. Okrem toho boli opravené problémy so synchronizáciou a znovu sa vrátili predikcie kontaktov, mailových adries a ostatných pojmov, ktoré obsahujú ‘@’. Všetky staré slová s týmto znakom budú síce vymazané z pamäte, no odteraz sa ich bude klávesnica znovu učiť a nabudúce vám ich aj navrhne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Police

6.9.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+