MojAndroid

Jednou z veľmi populárnych klávesníc pre Android je aj klávesnica SwiftKey, ktorá ponúka množstvo možností pri rýchlom písaní na mobilných zariadeniach. Je to približne pol roka, ako sa táto klávesnica objavila a teraz prichádza so svojou Beta verziou s označením SwiftKey 3 Beta.

Pre všetkých VIP členov teraz SwiftKey prináša Beta verziu svojej klávesnice. Prináša niekoľko zaujímavých funkcií, medzi inými napríklad inteligentné „vsádzanie“ medzier medzi slová, kedy klávesnica automaticky rozpozná v reálnom čase slová, preto už nebudete musieť dávať pozor na rozdeľovanie slov. Navyše medzerník je o niečo väčší. SwiftKey 3 Beta prináša aj dve nové prostredia Ice Cream Sandwich Holo a Cobalt.

K dispozícii je aj podpora ďalších siedmych jazykov: kórejský, estónsky, perzský, islandský, lotyšský, litovský a srbský. Vylepšenie prichádza aj v niektorých základných zložkách, ako je zálohovanie získaných jazykových dát a zlepšenie auto spravovania.

Beta verzia je dostupná pre VIP členov, ktorým sa môžete po zaregistrovaní na TOMTO LINKU stať aj vy.

Zdroj: Androidpolice.com , SwiftKey

6.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+