MojAndroid

Poriadnu filmovú dávku dostanú od júna zákazníci SWANu. Operátor do svojej programovej ponuky pridáva populárnu stanicu JOJ Cinema, ktorá vysiela exkluzívne slovenské filmové
premiéry rôznych žánrov.

„V ostatných týždňoch sme sa v časoch pandémie naučili viac zábavy konzumovať z pohodlia domova. JOJ Cinema znamená kinohity z poslednej doby, hviezdne obsadenie a filmy ocenené Oskarmi. Aj preto sme radi, že ho našim zákazníkom ponúkneme už v základnom balíku M a to bez navýšenia ceny,“ hovorí generálny riaditeľ SWANu Roman Vavrík.

JOJ Cinema vysiela filmové hity nepretržite 24 hodín denne v HD kvalite. Program je s českým dabingom. „Obzvlášť v období pandémie COVID-19, kedy sledovanosť televízií významne rástla, práve JOJ Cinema spríjemnila večery mnohým domácnostiam. Som nesmierne rád, že už aj zákazníci SWANu si budú môcť vychutnať tieto filmové zážitky, ktoré na JOJ Cinema nie sú prerušované žiadnou reklamou,” hovorí Marcel Grega, generálny riaditeľ JOJ Group.

V júni televízia JOJ Cinema prinesie viaceré kinohity, napríklad druhý diel obľúbeného rodinného filmu Psia duša o vernom psovi Baileym. Diváci sa tiež môžu tešiť na mysteriózny Atlas Mrakov s Tomom Hanksom a Hale Barry, alebo na romantický Dámsky klub s Deane Keaton a Jane Fonda.

 

Tlačová správa

21.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+