MojAndroid

Najmladší slovenský operátor SWAN dosiahol ďalší míľnik svojej existencie. Podľa oficiálneho vyhlásenia teraz pokrýva spoločnosť svojou mobilnou sieťou až 40 % populácie Slovenskej republiky. Operátor tak splnil ďalšiu podmienku, na základe ktorej musia ostatní traja slovenskí operátori aj naďalej poskytovať službu národného roamingu prostredníctvom frekvencií, ktoré boli operátorom pridelené v roku 2013.

Dnes už nájdete služby od operátora SWAN k dispozícii vo viac ako šesťdesiatich mestách na Slovensku. Tu môžu zákazníci využívať možnosti rýchleho internetového pripojenia od spoločnosti SWAN. Vďaka dodržaniu podmienok teraz môže spoločnosť aj naďalej rozširovať pokrytie a poskytovať svoje služby všade tam, kde zatiaľ nie sú dostupné.

Zdroj: SWAN

26.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+