MojAndroid

Spoločnosť SWAN prináša prostredníctvom svojej oficiálnej stránky na Facebooku dôležité upozornenie. Podvodné prieskumy sa šíria na internete prostredníctvom vyskakovacích reklamných okien. Prieskum je označený logom SWAN, avšak nemá nič spoločné s činnosťou spoločnosti.

Náš tip
SWAN a 4ka sa spoja a budú fungovať ako jeden tím. Víťazom situácie by mali byť zákazníci

SWAN deklaruje, že v súčasnosti neorganizuje žiadny online prieskum a svojim fanúšikom neodporúča na falošné prieskumy klikať a reagovať. Taktiež je dôležité upozorniť používateľov, aby v žiadnom prípade nezadávali do takýchto reklamných okien svoje osobné údaje, či údaje súvisiace so službami spoločnosti SWAN.

Náš tip
TO.doma od SWAN-u expanduje. Teraz dostupný pre 23 nových miest a obcí

Pri zadávaní vašich osobných údajov vždy dbajte na to, či je daná stránka zabezpečená. Túto informáciu nájdete vo vašom prehliadači pri samotnom názve stránky väčšinou v ľavej hornej časti obrazovky.

Zdroj: FB Swan

24.5.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+