MojAndroid

Spoločnosť SWAN ponúkne vo svojom novom produkte LTE biznis neobmedzený LTE internet pre podnikateľov. Slovenský operátor tak rozširuje svoje produktové portfólio postavené na LTE technológii, v ktorom sa doteraz zameriaval najmä na rezidenčných zákazníkov.

Náš tip
SWAN spustil LTE internet pre domácnosti v ďalších mestách

Služba LTE biznis využíva najmodernejšiu technológiu, ktorá umožňuje vysokorýchlostné internetové pripojenie na licencovanom frekvenčnom pásme, čo zaručuje maximálnu spoľahlivosť pripojenia. Služba LTE biznis poskytne neobmedzený prístup k dátam, bez akýchkoľvek dátových limitov (FUP), či dátových obmedzení (P2P, streaming). Okrem toho ponúka možnosť doplnkovej služby pevnej IP adresy, ktorá môže poslúžiť napríklad na pripojenie firemného kamerového systému alebo platobného terminálu. K službe sa poskytuje aj nepretržitý dohľad nad pripojením a prioritné riešenie porúch.

LTE_biznis_kancelaria

Službu LTE biznis začne SWAN oficiálne ponúkať od pondelka 1. augusta 2016 a bude dostupná vo viac ako 40-tich mestách a 140-tich okolitých obciach na Slovensku. O preverenie dostupnosti služby na konkrétnej adrese môžu zákazníci požiadať už teraz, online na stránke operátora.

Výhody služby LTE biznis:

  • Stabilné vysokorýchlostné internetové pripojenie
  • Široká dostupnosť služby
  • Neobmedzené pripojenie na internet bez akýchkoľvek dátových limitov
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia služby technikom
  • Nadštandardná starostlivosť a 24/7 technický dohľad
  • Kvalitný Wi-Fi router Huawei
  • Možnosť zriadenia pevnej IP adresy
  • Čítanie a vybavovanie pracovných e-mailov, surfovanie na internete možné pre viacerých užívateľov naraz

Ako funguje služba LTE biznis?

LTE signál šírený z vysielača je prijímaný pomocou vonkajšej antény (LTE modem), ktorý môže byť umiestnený na fasáde alebo streche objektu. V interiéri je prepojený s vnútorným koncovým zariadením, ktoré zákazníkovi nainštaluje technik.

SWAN zákazníkom LTE biznis ponúka vysokokvalitné zariadenie od spoločnosti Huawei. Vylepšená bezdrôtová LTE brána B2268S kombinuje výkonnú vonkajšiu anténnu jednotku o rozmere stránky A4, ktorá zabezpečuje kvalitný príjem vysokorýchlostného LTE internetu a vnútorný Wi-Fi router, ktorý dokáže obslúžiť súčasne až 32 bezdrôtových zariadení všetkých dostupných špecifikácií 802.11 b/g/n. Okrem toho zariadenie obsahuje aj 2 sieťové LAN porty pre pripojenie dodatočných zariadení pomocou klasického ethernet kábla, ako sú napríklad pokladne, PC či kamerové systémy.

Zdroj: Tlačová správa

29.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+