MojAndroid

SWAN oddnes ponúka zadarmo základný sedemdňový archív TV programov vo svojej platforme SWAN GO. Táto ponuka bude platná počas celej doby platnosti zmluvy. Aké kanály sú v ponuke? Ide o programy ako Jednotka, Dvojka, Trojka, TA3, ČT1, ČT2, ČT24, M1, M2 a dokonca aj RTL. To všetko samozrejme v HD kvalite.

„V dnešnej dobe, kedy televízne kanály ponúkajú nespočetné množstvo zaujímavého obsahu, je niekedy problém vybrať si v danom okamihu tú najvhodnejšiu reláciu či film. Práve preto sme sa rozhodli, poskytnúť našim zákazníkom základný televízny archív pre 10 kanálov, aby si v kľude mohli vychutnať svoju reláciu zo záznamu a neboli nútení robiť kompromisy,“ uviedol Ján Matiaska, vedúci produktového oddelenia SWAN.

Pre nových zákazníkov bude táto služba aktivovaná už automaticky. Existujúci zákazníci si budú musieť o ňu požiadať prostredníctvom zákazníckej linky alebo v SWAN Centre.

SWAN GO

SWAN GO už aj pre Android TV

Presne tak, operátori SWAN sprístupnil svoju platformu aj pre Android TV. My tento krok vítame, nakoľko ide o slušný posun s dobou. Užívateľské prostredie je navyše optimalizované pre rozličné zariadenia s týmto systémom – myslíme tým aj set-top boxy alebo konzoly. Vďaka tomu spustíte aplikáciu SWAN GO aj na starom televízore, ku ktorému vám stačí dokúpiť nejaký smart set-top box s Androidom.

Operátor taktiež po novom umožňuje prikúpiť si dodatočné prístupy do aplikácie SWAN GO. Doteraz ste mohli aplikáciu využívať len na dvoch zariadeniach. Teraz môžete tento počet rozšíriť až na štyri prístupy s tým, že každý dodatočný stojí 1,49 € s DPH. Táto novinka je príjemnou zmenou, ktorá poteší najmä početnejšie rodiny.

Ak by ste mali záujem, tak základný balík od spomínaného operátora stojí 7,99 € mesačne a získate v ňom viac ako 25 TV kanálov a možnosť sledovať televíziu až na dvoch zariadeniach súčasne. Možnosť dokúpiť dodatočné prístupy je možné len pre SWAN GO, teda nie pre IPTV službu. Viac informácií nájdete na stránke operátora SWAN.

Konkurenčná ponuka

Nedávno podobnú službu zriadilo aj O2, avšak s menším počtom (15) TV kanálov. Samozrejme, tomu odpovedá aj cena, ktorá stojí 5 €.

Svoje ponuky majú aj dvaja najväčší slovenskí operátori – Telekom a Orange. Telekom to nazýva Magio GO a za 3,99 € vám ponúkne 12 staníc alebo pri cene 5,99 € až 60. Avšak v obidvoch prípadoch získate TV archív len pre 10 staníc.

Orange ponúka až tri balíčky – Go Basic TV, Go Optimal TV a GO Premium TV. Prvý balíček stojí 6 € mesačne a ponúka 17 programov (14 v HD). Druhý balíček stojí 10 € a ponúka 43 kanálov (19 v HD). Tretí, najdrahší balíček stojí 15 € mesačne a ponúka 56 programov (24 v HD). Ak chcete TV archív, tak ten je pre vybrané TV stanice až 31 dňový a stojí od 2 € mesačne.

Náš tip
NAY Android Roka 2020: Poznáme najobľúbenejšie Androidy a výhercov 20 cien!
1.2.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+