MojAndroid

Telekomunikačný operátor SWAN rozširuje pokrytie rýchlym LTE internetom do ďalších lokalít. Po novom pokryl až 23 nových miest a obcí. Aktuálne tak môžu TO.doma využívať obyvatelia miest Holíč, Leopoldov, Poltár, Revúca, Rožňava, Skalica, Svätý Jur, Šamorín, Štúrovo, Veľký Meder a Želiezovce. SWAN pokrýval ale aj menšie obce: Alžbetin Dvor, Badín, Červeník, Chotín, Hronsek, Kátov, Marcelová, Šrobárová, Šulekovo, Trakovice, Vlkanová a Zohor.

„S TO.doma prinášame našim zákazníkom možnosť oslobodiť sa a zahodiť staré, pomalé pripojenie na internet. Aj preto po pokrytí veľkých miest prinášame produkt do menších sídiel. Dôkazom je nielen 11 miest, ale aj 12 nových obcí, ktorých obyvatelia môžu oddnes získať rýchle pripojenie porovnateľné s optickými káblami, ale šírené vzduchom,“ uviedol riaditeľ pre stratégiu SWAN, a. s., Jozef Lasz.

TO.doma určite ocenia nielen obyvatelia rodinných domov a iných lokalít, kde boli doteraz užívatelia odkázaní na internetové služby cez DSL, Wifi alebo WiMax providerov. Veľkou výhodou tejto služby je, že sa šíri vzduchom a je dostupná aj v miestach, kde zákazníci nemôžu využívať internetové pripojenie pomocou optických káblov.

SWAN ponúka tri rôzne alternatívy služby. TO.doma S je určená menej náročným domácnostiam, ktorým postačí rýchlosť 12/1 Mbit/s, no atraktívna je najmä výhodnou cenou, iba 9,99 eur mesačne. TO.doma M poskytuje kvalitný internet za cenu 14,99 € a maximálnu dosiahnuteľnú rýchlosť až 25/2 Mbit/s. Náročnejším klientom je určený produkt TO.doma L s rýchlosťou maximálne 70/5 Mbit/s, ktorý SWAN ponúka za 19,99 eur. K radu TO.doma L si môžu zákazníci pri 24-mesačnej viazanosti zakúpiť kvalitný WiFi router už za 1 euro.

Zdroj: tlačová správa

27.3.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+