MojAndroid

Telekomunikačný operátor SWAN sa rozhodol priniesť svojim zákazníkom rýchlejšie optické pripojenie na internet a od dnešného dňa zaradil do svojej ponuky až 1-gigabitový internet v šiestich mestách po celom Slovensku. Nový balík Internet XL má k tomu aj atraktívnu cenu.

Rýchlosť balíka Internet XL je 1000/100 Mbit/s a neuplatňujú sa pri ňom žiadne obmedzenia tzv. FUP. Dostupný je pre obyvateľov vybraných lokalít Bratislavy, Trnavy, Dubnice nad Váhom, Komárna, Trenčína a Púchova. V blízkej dobe plánuje SWAN rozšírenie tejto služby aj do ďalších  slovenských miest, ako sú napr. Nitra, Košice, Zvolen, Malacky, Dunajská Streda, Trenčianske Teplice či Slovenský Grob.

Dlhodobo sledujeme cieľ skvalitňovania internetových služieb i pre rezidenčných zákazníkov, aby sme im umožnili napĺňať ich očakávania rýchlosti pripojenia a sledovať aj ten najnáročnejší obsah. Či už je to streamovanie videí vo vysokom rozlíšení alebo hranie najnovších hier, náš zákazník sa nemusí obmedzovať rýchlosťou.

Roman Vavrík, CEO spoločnosti SWAN

Cena balíka Internet XL začína na sume 24,99 EUR. Platia pri ňom štandardné podmienky inštalácie optického internetu. Rozšíril sa aj počet obľúbených DUO balíkov, ktoré kombinujú rýchly internet s televíziou, o štyri. Spolu si tak zákazník môže vybrať až zo 16 kombinácií optického internetu a IPTV, aby mal istotu, že služba obsahuje presne to, čo reálne využíva.

Náš tip
Prvým operátorom s 5G sieťou na Slovensku bude 4ka
9.7.2019
Zdroj: tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+