MojAndroid

Aplikácia SVOX český Iveta Voice je aplikácia, ktorá je určená na čítanie v českom jazyku. Stačí si zvoliť aplikáciu ako primárnu na čítanie a hlasové povely a už si môžete užívať jednoduché ovládanie a prístup k niekoľkým aplikáciám bez toho, aby ste museli zadávať vstup z obrazovky.

Na povely vám aplikácia SVOX česky Iveta Voice prečíta vaše dokumenty, sprístupní vám Google navigáciu, alebo jednoducho vám prečíta kto vám volá alebo akú ste práve dostali SMS. Taktiež si môžete dať prečítať zadaný text prirodzenou češtinou v ženskom podaní.

Aplikácia SVOX česky Iveta Voice je určená na zjednodušenie ovládania a odbremení vás od toho, aby ste sa museli venovať svojmu smartfónu napríklad počas jazdy autom.

Zdroj, foto: Google Play Store

15.10.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+