MojAndroid

Začiatkom novembra Bratislava opäť privíta uznávaných odborníkov z online sveta, ktorí sa zúčastnia na treťom ročníku Conversion Meetupu. Samotný meetup sa uskutoční 6. novembra v Bratislave, v unikátnych industriálnych priestoroch Refinery Gallery. Účastníci si tu budú môcť po celý deň vymieňať skúsenosti z oblasti UX a usability, analytiky a výkonnostného online marketingu. Okrem Erica Reissa odprezentujú svoje teoretické i praktické skúsenosti Gavin Taylor – šéf digitálu Carat UK, Viedenské dizajnérske štúdio Strukt či Bohdan Fedor zo Zuno banky a Stefan Konopatzki z medzinárodného e-shopu Stilago – obaja zastávajú funkciu riaditeľa marketingového oddelenia. Zoznam všetkých rečníkov nájdete na webe meetupu.

Tohtoročnému Conversion Meetupu predchádza 5. novembra workshop s celosvetovo uznávaným usability odborníkom Ericom Reissom. Celodenné podujatie pod názvom Usable Usability je založené na jeho rovnomennej knihe a ponúka zaujímavý pohľad na vývoj produktov a aplikácií. Workshop je určený nielen pre UX expertov, ale aj pre ostatných členov tímu, od produktových a projektových manažérov až po dizajnérov či vývojárov.

Pre záujemcov je registrácia už spustená na webstránke conversionmeetup.net

Viac info na:

 

16.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+