MojAndroid

Plánujete cestu do zahraničia? Dovolenka, služobná cesta alebo krátky výlet? V tom prípade vám rozhodne pomôže mobilná aplikácia Svetobežka. Aplikáciu sme vám predstavili už v roku 2013 a po tohtoročnej aktualizácií je stále užitočná ako tzv. mobilný kufrík na cesty. Aktuálne je aplikácia dostupná pre mobilné platformy Android a iOS.

Skvelý pomocník pri cestovaní

Aplikácia Svetobežka ponúka pomoc v núdzových situáciách pri cestách v zahraničí. Nájdete v nej informácie o prípadných rizikách v jednotlivých krajinách, kontakt na veľvyslanectvá (telefonicky či mailom) a praktické rady v prípade straty dokladov, krádeže či havárie. K dispozícii je tiež možnosť dobrovoľnej online registrácie a ohlásenia stavu núdze.

Zachráni v prípade núdze

Máte skúsenosti s používaním aplikácie Svetobežka? Nainštalovali by ste si ju do vášho smartfónu pri vašej najbližšej ceste do zahraničia? Vaše postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom. Mobilnú aplikáciu Svetobežka si môžete stiahnuť zadarmo prostredníctvom Obchodu Play.

Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.6
Aktuálna cena: Zdarma

4.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+