MojAndroid

Zapojte sa do našej veľkej instagramovej súťaže o smartfón Xiaomi Redmi Note 4. Pravidlá sú jednoduché. Stačí, ak ste followerom / sa stanete followerom nášho profilu mojandroid.sk na Instagrame a v komentári pod touto súťažnou fotografiou označíš aj svojho kamaráta, ktorý s tebou sleduje všetky mobilné novinky. A to je všetko. Súťaž bude prebiehať 2 týždne:

Spojte príjemné s užitočným a sledujte náš profil. Nájdete tu aktuálne novinky zo svetovej smartfónovej scény, medzi prvými vždy uvidíte, čo testujeme, v Insta Stories vždy nájdete krátke zábery zo svetových výstav, ktoré navštevujeme. Nechýbajú tu ani horúce informácie z tlačových konferencií a mnoho ďalšieho.

O čom je smartfón Xiaomi Redmi Note 4?

Smartfón Xiaomi Redmi Note 4 máme k dispozícii v globálnej verzii so 4 GB pamäte RAM a 64 GB vnútorným úložiskom. Displej má veľkosť 5,5″ a Full HD rozlíšenie. Vo vnútri sa nachádza osemjadro Qualcomm Snapdragon 625. Zadný fotoaparát má rozlíšenie 13 MP a predná selfie kamera 5 MP. Smartfón s kovovým telom obsahuje aj čítačku odtlačkov prstov a batéria má kapacitu 4000 mAh. Smartfón podporuje Dual SIM.

Podmienky súťaže:

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné byť followerom Instagram profilu mojandroid.sk a označiť aspoň jedného kamaráta v komentári pod súťažným príspevkom
  • Súťaž začína 25.1.2018 a končí 8.2.2018. Zúčastniť sa môže každý len jedným komentárom, v ktorom môže označiť ľubovoľný počet kamarátov.
  • Cena pre vyžrebovaného súťažiaceho je smartfón Xiaomi Redmi Note 4. Výherca bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, jeho meno oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
  • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťažiach a ďalších marketingových akciách organizátora MojAndroid.sk spoločnosti Virtual studio spol. s r.o.
25.1.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+