MojAndroid

Firma Ericsson organizuje súťaž, v ktorej ponúka odmenu 15.000 EUR za najlepšie Android aplikácie vyvinuté tímom univerzitných študentov alebo tímom spoločnosti s menej než 100 zamestnancami. Celkovo je v hre až 60 tisíc EUR.

Prihlášky do súťaže Ericsson Application Awards – Code for Cash 2011, budú akceptované od 2 až 4 členných tímov z celého sveta. Účastníci musia vytvoriť aplikáciu pre operačný systém Android (webovú alebo natívnu), ktorá používa aspoň jedno Ericsson Labs API a súvisí s témou “Prepojené veci”.

Víťazný tím v každej kategórii dostane finančnú odmenu 15.000 EUR a mobilné telefóny Sony Ericsson. Sony Ericsson bude mať taktiež svoje zastúpenie v odbornej porote v rámci svojho partnerstva v súťaži.

Ide už o druhý ročník programátorskej súžaťe organizovanej spoločnosťou Ericsson. Minuloročné kolo vyhrali študenti z Waterford Institute of Technology v Írsku. Ich aplikácia CallerProfiler skombinovala sociálne siete s IP telefóniou pre zobrazenie informácií z Facebooku a iných sociálnych sietí v telefóne pri prichádzajúcom hovore.

Trúfate si zapojiť sa medzi súťažiacich z desiatok krajín sveta? Seba a svoj tím môžete prihlásiť do konca februára. Uzávierka súťaže je 31. marca 2011 a výsledky budú vyhlásené v júni. Všetky podrobnosti na www.ericssonapplicationawards.com.

18.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+