MojAndroid

Iba nedávno nám skončila narodeninová súťaž a už tu pre vás máme pripravenú ďalšiu. Tentokrát budete môcť vyhrať novú skvelú Motorolu one Vision. Pokiaľ by ste o ňu mali záujem, neváhajte a zapojte sa do našej súťaže.

Ako vyhrať novú Motorolu one Vision?

Princíp súťaže je opäť veľmi jednoduchý. Stačí správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje v súťažnom formulári nižšie a ste zaradení do žrebovania o smartfón Motorola one Vision.

Náš tip
RECENZIA Motorola one Vision: Nový kráľ pomeru ceny a výkonu

Súťaž trvá od dnes, 7.júna 2019 do nedele 30.júna 2019 (súťaž predĺžená). Po ukončení súťaže vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich jedného šťastného výhercu.

Motorola one Vision: Nový kráľ pomeru ceny a výkonu

Nebudeme preháňať, ak Motorolu one vision označíme za nového kráľa strednej triedy. Moderný natiahnutý displej, vynikajúci fotoaparát, nadštandardný výkon a pamäť a skvelo odladený systém s istými a rýchlymi aktualizáciami spolu vytvárajú zariadenie, ktoré je hodné aj dvojnásobnej cenovky.

Fotoaparát vás nesklame ani pri nočných fotografiách a videu. Výhodou sú aj špeciálne Moto akcie, vďaka ktorým je používanie telefónu praktickejšie a jednoduchšie.

Súťaž o Motorola one Vision je ukončená

Správne odpovede na súťažné otázky nájdete na oficiálnej stránke Motorola one Vision.

 

Podmienky sútaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Motorola
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte Motorola one Vision“ v rámci článku „Súťaž: Vyhrajte smartfón Motorola one Vision za tri správne odpovede“
  • Súťaž začína 7.6.2019 a končí 30.6.2019 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá hlavnú výhru – smartfón Motorola one Vision
  • Výherca bude vyžrebovaný do 15.7.2019, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
7.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+