MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou HTC prinášajú súťaž o špičkový smartfón HTC One (M8). Súťaž prebieha na stránke www.MojAndroid.sk/sutaz-o-htc-one-m8/ a zúčastniť sa môžu všetci, ktorí odpovedajú na tri jednoduché otázky. Nestačí však len správne odpovedať, potrebné je byť aj rýchly. Súťažiť môže totižto len prvých 10-tisíc čitateľov, počeť miest v súťaži sa stále zmenšuje. Nečakajte teda a ponáhľajte sa súťažiť.

==> Chcem súťažiť o nový HTC One (M8) <==

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž začína 26. marca 2014 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení prvých 10-tisíc súťažiacich alebo najneskôr do 25. apríla 2014 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 10-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o novinku HTC One (M8).
  • Odpovedajte na tri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto odporúčame si svoje odpovede skontrolovať na stránke www.HTC.com/sk.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

HTC One M8_PerRight_GunMetalA

Niečo o HTC One (M8)

Novinka HTC One prichádza s ešte lepšou unibody konštrukciou vyrobenou z hliníka a výkonnejším procesorom Snapdragon 801, ktorému asistujú 2 GB RAM. Pýchou smartfónu je tiež kvalitný 5 palcový displej s Full HD rozlíšením a kombinácia dvoch fotoaparátov (Duo Camera) s množstvom funkcií vrátane ZOE.  K dispozícii je zároveň aj širokouhlá predná kamera s rozlíšením 5 Mpix a nechýbajú ani hlasnejšie reproduktory BoomSound, či vylepšené používateľské prostredie HTC Sense. Nový HTC One (M8) dokáže tak na jedno nabitie fungovať až o 40 % dlhšie. Aj keď bežný režim úspory energie už ponúka výrazné zníženie spotreby, teraz máte k dispozícii aj režim extrémnej úspory energie, s ktorým batéria vydrží omnoho viac. Viac informácií nájdete na stránke www.HTC.com/sk.

26.3.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+