MojAndroid

Na našom webe práve spúšťame novú súťaž, v ktorej môžete vyhrať aktuálnu vlajkovú loď od Motoroly – smartfón Motorola one zoom. Ak o ňu máte záujem, neváhajte a zapojte sa aj vy.

Ako vyhrať novú Motorolu one zoom?

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý. Stačí správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje v súťažnom formulári nižšie. Následne budete zaradení do žrebovania o smartfón Motorola one zoom.

Súťaž trvá od dnes, 26. 9. 2019 do 10. 10. 2019. Po ukončení súťaže vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich jedného šťastného výhercu.

Motorola one zoom: To najlepšie od Motoroly

Motorola one zoom je najnovším a zároveň najlepšie vybaveným smartfónom výrobcu. Ponúka veľmi pekný AMOLED displej so zabudovaným skenerom odtlačkov prstov, no najväčším lákadlom je fotoaparát. Vzadu sa nachádza štvorica snímačov:

 • 48 MP hlavný snímač, f/1.7, PDAF, OIS
 • 8 MP teleobjektív, f/2.4, 3x optický zoom, OIS
 • 16 MP ultra širokouhlý objektív, f/2.2
 • 5 MP snímač hĺbky poľa

Aktuálnym trendom v mobilnej fotografi je ulra širokouhlý objektív, ktorý nesmie chýbať ani v tomto prípade. Avšak špecialitou je práve teleobjektív, ktorý ponúka až trojnásobné optické priblíženie. Navyše, disponuje aj optickou stabilizáciou obrazu, čo zaručí ostré fotografie v každej situácii.

Dostatočný výkon a silná batéria

O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 675. Ten je doplnený o 4 GB operačnej pamäte a pre dáta používateľov poslúži 128 GB rozšíriteľné úložisko. 4000 mAh batéria zabezpečí bezproblémovú dvojdňovú výdrž.

Čerešničkou na torte je čistý operačný systém Android, aktuálne vo verzii 9.0 Pie.

Súťaž o Motorola one zoom je ukončená

Odpovede na súťažné otázky nájdete na oficiálnej stránke Motorola one zoom.

Podmienky sútaže
 1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Motorola
 2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte Motorola one zoom“ v rámci článku „Súťaž: Vyhrajte smartfón Motorola one zoom za tri správne odpovede“
 3. Súťaž začína 26.9.2019 a končí 10.10.2019 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 4. Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá hlavnú výhru – smartfón Motorola one zoom
 5. Výherca bude vyžrebovaný do 17.10.2019, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
26.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • stanleyjr

  ok a kde ma to logo Android One ak je zaradeny do tohto programu? One Vision aj One Action ho maju na zadnej strane, tu je len Motorola One.
  Sice som cital ze asi len pre USA nebude Android One ale pre zvysok sveta by mal byt, no ale neviem.
  Ako to teda je? :)

  • Miro

   Motorola one smartfóny sa práve kvôli Android One volajú Motorola one. Motorola one zoom je tiež v Android one programe, pre slovenský trh určite. Avšak presne ako píšeš, v USA bolo toto zariadenie z Android One programu vyškrtnuté.

   • stanleyjr

    jasne len je to zmatocne, preco tam nedali to logo Android One :)

    • Maher787

     možno má čistý Android tak ako v android One programe ale nie je tam zaradený. A zvišok už urobý marketingové oddelenie so šikovnými reklamami o čistom androide ale zabudnuti spomenut ze to nie je android ONE

 • David

  Nebol by som si tým vôbec istý že či je zaradený do programu Android One…. Sledujem viacero zahraničných webov a nikde sa nespomina ze by motorola one zoom bola Android one…

 • KalichVydra

  Vyhral som ďakujem 🙂

 • Thomas Night

  chcel by som niečo menšie tie nove tel sú stále väčšie niečo čo môzem držat a nepadne hneď na zem stačilo by keby bol display 99% po prednej strane ale lepši procesor a 256GB uložisko mali by to dať lacnejšie brzdi to pokrok však pred 10r som mal viac GB ako teraz upadá to

 • stanleyjr

  Noo a sme doma, takže redakcia, aké je oficial vyjadrenie z Lenova?

  • Miro

   Motorola one zoom nie je zaradena do programu Android One. To je oficialna odpoved. Ale aspon Android 10 dostane urcite

   • stanleyjr

    dakujem, cize sa moje podozrenie potvrdilo. ako som sponinal uz chybajuce logo tomu nasvedcovalo.

+