MojAndroid

Na našom webe práve spúšťame novú súťaž, v ktorej môžete vyhrať aktuálnu vlajkovú loď od Motoroly – smartfón Motorola one zoom. Ak o ňu máte záujem, neváhajte a zapojte sa aj vy.

Ako vyhrať novú Motorolu one zoom?

Princíp súťaže je veľmi jednoduchý. Stačí správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje v súťažnom formulári nižšie. Následne budete zaradení do žrebovania o smartfón Motorola one zoom.

Súťaž trvá od dnes, 26. 9. 2019 do 10. 10. 2019. Po ukončení súťaže vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich jedného šťastného výhercu.

Motorola one zoom: To najlepšie od Motoroly

Motorola one zoom je najnovším a zároveň najlepšie vybaveným smartfónom výrobcu. Ponúka veľmi pekný AMOLED displej so zabudovaným skenerom odtlačkov prstov, no najväčším lákadlom je fotoaparát. Vzadu sa nachádza štvorica snímačov:

 • 48 MP hlavný snímač, f/1.7, PDAF, OIS
 • 8 MP teleobjektív, f/2.4, 3x optický zoom, OIS
 • 16 MP ultra širokouhlý objektív, f/2.2
 • 5 MP snímač hĺbky poľa

Aktuálnym trendom v mobilnej fotografi je ulra širokouhlý objektív, ktorý nesmie chýbať ani v tomto prípade. Avšak špecialitou je práve teleobjektív, ktorý ponúka až trojnásobné optické priblíženie. Navyše, disponuje aj optickou stabilizáciou obrazu, čo zaručí ostré fotografie v každej situácii.

Dostatočný výkon a silná batéria

O výkon sa stará procesor Qualcomm Snapdragon 675. Ten je doplnený o 4 GB operačnej pamäte a pre dáta používateľov poslúži 128 GB rozšíriteľné úložisko. 4000 mAh batéria zabezpečí bezproblémovú dvojdňovú výdrž.

Čerešničkou na torte je čistý operačný systém Android, aktuálne vo verzii 9.0 Pie.

Súťaž o Motorola one zoom je ukončená

Odpovede na súťažné otázky nájdete na oficiálnej stránke Motorola one zoom.

Podmienky sútaže
 1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Motorola
 2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte Motorola one zoom“ v rámci článku „Súťaž: Vyhrajte smartfón Motorola one zoom za tri správne odpovede“
 3. Súťaž začína 26.9.2019 a končí 10.10.2019 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 4. Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá hlavnú výhru – smartfón Motorola one zoom
 5. Výherca bude vyžrebovaný do 17.10.2019, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
26.9.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+