MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Lenovo prinášajú súťaž o exkluzívnu novinku Lenovo Vibe Z2 Pro, ktorá sa na Slovensku začala predávať len dnes. Pravidlá sú jednoduché. Do súťaže sa môžete zapojiť kliknutím na tlačidlo nižšie alebo na stránke www.mojandroid.sk/sutaz-lenovo-vibe-z2-pro. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí správne odpovedajú na štyri jednoduché otázky o smartfóne Lenovo Vibe Z2 Pro. Nestačí však len správne odpovedať, je potrebné byť aj rýchly. Do súťaže sa môže totižto zapojiť len prvých 10-tisíc čitateľov a počet miest v súťaži sa každým dňom znižuje. Nečakajte teda a ponáhľajte sa súťažiť. Nepremeškajte šancu vyhrať exkluzívnu novinku Lenovo Vibe Z2 Pro.

Náš tip
10K: Vieme, po akom smartfóne Slováci túžia! (A vieme im ho dať!)

Lenovo Vibe Z2 Pro

Štýlový smartfón VIBE Z2 Pro definujú najmä hardvérová výbava a dizajnové prevedenie. Presnejšie: 6-pal­co­vý QHD displej s roz­lí­še­ním 2 560 x 1 440 px, doplnený aj o vysoký jas 500 nitov. Srdcom tohto smartfónu je ale predovšetkým 4-jad­ro­vý pro­ce­sor Qualcomm® Snapdragon™ 801, 3 GB operačná pa­mäť RA­M a interný ukladací priestor 32 GB. Samozrejmosťou je najnovšia verzia operačného systému Android™ KitKat 4.4., ktorý je garanciou vyššieho výkonu, rýchlejšieho multitaskingu a novej štandardnej funkcie vrátane hlasových príkazov a režimov Immersive Mode (automaticky schová všetko, čo nechcete vidieť).

VIBE Z II Pro_Hero_02

Zadná strana smartfónu v sebe skrýva vysoko citlivý 16 Mpx fo­toa­pa­rát s duál­nym LED bles­kom a op­tic­kou sta­bi­li­zá­ciou ob­ra­zu, možnosť nahrávania 4K alebo FullHD videí, obe pri rýchlosti 30 snímok za sekundu. A to sme ešte nespomenuli vstavanú a neobvykle silnú 4 000 mAh ba­té­riu (s výdržou až 45 hodín telefonovania na jedno nabitie), či možnosť použitia dvoch micro SIM kariet súčasne, čo je pri Lenovo smartfónoch vlastne štandardom. Vlajková loď VIBE Z2 Pro splní očakávania aj toho naj­ná­roč­nej­šie­ho uží­va­te­ľa. A to nielen kvalitou svojej výbavy, rovnako osloví aj svojím výzorom, veď už na prvý pohľad upúta svojím kompaktným dizajnom s celokovovou úpravou a efektným brúsením. Kovové telo smartfónu je vyrobené z jediného kusu brúseného hliníka. Na Slovensku bude zatiaľ dostupný v čiernej farbe.

Sutaz Lenovo Vibe Z2 Pro

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž začína 3. októbra 2014 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 10-tisíc súťažiacich alebo najneskôr 31. októbra 2014 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 10-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o smartfón Lenovo Vibe Z2 Pro.
  • Odpovedajte na štyri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto si svoje odpovede odporúčame skontrolovať na stránke www.10k.sk.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

MojAndroid.sk na sociálnych sieťach

Sledujte náš web a aktuálne informácie aj na Google+FacebookuTwitteri alebo cez RSS kanál.

3.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+