MojAndroid

Portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou HTC prinášajú valentínsku súťaž až o dva smartfóny HTC Desire EYE, jeden pre teba a jeden pre tvoju polovičku. Pravidlá sú jednoduché. Do súťaže sa môžeš zapojiť kliknutím na tlačidlo nižšie alebo na stránke www.mojandroid.sk/sutaz-htc-desire-eye/. Zúčastniť sa môžu všetci, ktorí správne odpovedajú na štyri jednoduché otázky o smartfóne HTC Desire Eye. Nestačí však len správne odpovedať, je potrebné byť aj rýchly. Do súťaže sa môže totižto zapojiť len prvých 15-tisíc čitateľov a počet miest v súťaži sa každým dňom znižuje. Nečakaj teda a ponáhľaj sa súťažiť. Nepremeškaj šancu vyhrať novinku HTC Desire Eye.

Náš tip
RECENZIA | HTC Desire Eye: Kráľ selfie smartfónov

HTC Desire Eye

Snímaj úchvatné fotografie z oboch strán: dvojica 13 MP zadného fotoaparátu a 13 MP predného fotoaparátu so vstavanými nástrojmi autoportrétov pre okamžité úpravy. Dva predné stereoreproduktory a tri mikrofóny pre neuveriteľný zvuk a zreteľnosť hovoru. To všetko v blýskavom dvojfarebnom dizajne. Predstavujeme vám HTC Desire Eye: rozdiel, ktorý môžete vidieť. Skúsenosť, ktorú môžete cítiť.

 htc-desire-eye

Inovácia dostala nový vzhľad: dvojfarebný dizajn a ergonomický tvar pre jednoduché uchopenie potešia vaše oči a padnú do dlane ako uliate. Ovládanie gestami Motion Launch™ umožňuje ľahké používanie jednou rukou.

Dva predné stereoreproduktory s funkciou HTC BoomSound™ reprodukujú zvuk zo smartfónu v neuveriteľnej kvalite smerom k vám, nie od vás. Vstavané zosilňovače a softvér automatického vyváženia basov a výšok poskytujú pohlcujúci, sýty a prekvapivo silný výstup. Telefón HTC Desire Eye obsahuje aj tri mikrofóny pre neprekonateľnú kvalitu hovoru. Vaše konverzácie budú znieť, ako keby ste sedeli v tej istej miestnosti.

tlacidlo-sutaz

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž začína 9. februára 2015 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 15-tisíc súťažiacich alebo najneskôr 9. marca 2015 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 15-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o smartfón HTC Desire Eye.
  • Odpovedajte na štyri súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto si svoje odpovede odporúčame skontrolovať na stránke mojandroid.sk, htc a htcfans.sk.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

MojAndroid.sk na sociálnych sieťach

Sledujte náš web a aktuálne informácie aj na Google+FacebookuTwitteri alebo cez RSS kanál.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+