MojAndroid

Každý rok prináša spoločnosť HTC na trh množstvo noviniek, medzi ktoré patrí aj HTC Desire 601. Prístroj je vybavený 4,5-palcovým displejom, výkonným procesorom, 5-megapixelovým fotoaparátom a podporuje rýchle dátové prenosy vďaka technológií LTE. Nechýbajú ani softvérové vylepšenia charakteristické pre spoločnosť HTC, ako je používateľská nadstavba HTC Sense 5, domovská obrazovka HTC BlinkFeedHTC Zoe, ktorá oživuje celú fotogalériu a premení tradičné úložisko nehybných obrázkov na pohyblivú galériu. S HTC Desire 601 si užijete aj kvalitný zvukový výskup z reproduktorov HTC Boomsound podobne, ako v prípade vlajkovej lode HTC One. Ukážte svoje znalosti o tomto smartfóne, odpovedzte správne na súťažné otázky a vyhrajte.

htc-desire-601-product-logo

Viac informácií o produktoch HTC nájdete na stránke www.htc.com/sk/.

Náš tip
HTC Desire 601 – všetky novinky na MojAndroid.sk

ZARA_D601_Black_3V_All_EMEA

 

Náš tip
Recenzia | HTC Desire 601 – Šikovný spoločník

htc logo

Náš tip
HTC Fans Cz/Sk na Facebooku

Podmienky súťaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou HTC.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky vo formulári.
  • Súťaž začína 14. februára 2014 a končí v piatok 7. marca 2014. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Súťaž bude trvať tri týždne. Hlavná cena je smartfón HTC Desire 601. Výherca bude vyžrebovaný do 15. marca 2014, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Organizátor súťaže si vyhradzujú právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
14.2.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+