MojAndroid

V poslednej dobe sa nám na webe roztrhlo vrece so súťažami. Ešte nám neskončila tá predchádzajúca a už pre vás máme pripravenú ďalšiu.

Hrajte až o 3 ceny

Tentokrát to bude o to zaujímavejšie, že budete hrať až o tri ceny od internetového obchodu hocostore.sk, ktorý na Slovensko prináša originálne produkty značky hoco. S niektorými z nich ste sa už mali možnosť stretnúť aj na našom webe. Testovali sme šikovný bluetooth reproduktor na cesty hoco. BS7.

Náš tip
Hoco bs7: Šikovný Bluetooth reproduktor na cesty | TEST

Do redakcie sa nám dostali aj podarené napodobeniny airpodov, ktoré vďaka e-shopu hocostore.sk kúpite aj na Slovensku.

Náš tip
Hoco ES26: Podarené napodobeniny airpodov, ktoré kúpite aj na Slovensku | TEST

Zapojte sa a vyhrajte

Princíp súťaže je jednoduchý. Stači odpovedať na tri jednoduché otázky vo formuári nižšie, vyplniť svoje údaje a formulár odoslať. Potom už stačí počkať, kým vás spomedzi správne odpovedajúcich na všetky tri súťažné otázky vyžrebujeme.

Vyhrať môžete až tri ceny:

 1. bezdrôtové slúchadlá hoco. ES26
 2. bezdrôtový reproduktor hoco. BS7
 3. bezdrôtová powerbanka hoco. J11

Súťaž trvá od 17.6.2019 do 30.6.2019, preto neváhajte ani chvíľku a zapojte sa ešte dnes.

Súťaž s e-shopom hocostore.sk je ukončená.

* Správne odpovede na súťažné otázky nájdete na stránkach jednotlivých produktov v e-shope hocostore.sk

Podmienky sútaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so e-shopom hocostore.sk
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte hodnotné ceny od e-shopu hocostore.sk“ v rámci článku „Súťaž: Vyhrajte hodnotné ceny od e-shopu hocostore.sk“
 • Súťaž začína 17.6.2019 a končí 30.6.2019 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Traja vyžrebovaní súťažiaci vyhrajú cenu v poradi
  1. bezdrôtové slúchadlá hoco. ES26
  2. bezdrôtový reproduktor hoco. BS7
  3. bezdrôtová powerbanka hoco. J11
 • Výhercovia budú vyžrebovaní do 5.7.2019, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
17.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+