MojAndroid

Spoločnosť Google spúšťa 27.marca registráciu na Google I/O 2012 a k tejto príležitosti si pre nás pripravila aj zaujímavú logickú hru Input/Output. Hlavnou úlohou v hre je dostať loptičku z jedného konca na druhý pomocou rôznych nástrojov ako kyvadlo (pendulum), visiace krídlo (flipper), presmerovač (redirector), stena (wall) alebo dráha (track). Variácií a rôznych možností ich umiestnenia je veľmi veľa a preto záleží len na vašej predstavivosti a odhodlaní splniť úlohu čo najjednoduchším alebo najzložitejším spôsobom.

Výhra: 3x Google tričko

Aby sme vás trochu motivovali, rozhodli sme sa spraviť súťaž  o tri tričká od spoločnosti Google Slovensko. Ako sa zúčastniť? Je to jednoduché. Stačí ak navštívite domovskú stránku hry Input/Output, zahráte si ju a úspešne prehodíte loptičku do otvoru na druhej strane.

Ak sa vám to podarí, skopírujte odkaz z poľa s URL adresou vo vašom internetovom prehliadači (viď. obrázok nižšie) do komentárov pod článkom. Tí z vás, ktorí budú úspešní, budú zaradení do súťaže.

Výhercov vyžrebujeme najbližšie tri dni vždy večer o 18,00 hod. Prvé Google tričko môžete vyhrať už zajtra, štvrtok 15.3.2012 o 18,00 hod. Ďalšie tričko vyžrebujeme v piatok 16.3. a posledné v sobotu 17.3. o 18,00 hod. Do súťaže sa môžete zapojiť aj viackrát, musíte však zvoliť iný postup pri vyriešení logickej úlohy.

Držíme vám palce! :)

Výhercovia trička Google

  1. Ján Toth
  2. Matúš Pandoš
  3. Pavel Kovářik

Gratulujeme :)

Poprosíme výhercov aby nás kontaktovali na e-mailovej adrese mojandroidsk{zavináč}gmail.com . Do e-mailu prosím uveďte kontaktné údaje, na ktoré vám zašleme tričko.

14.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+