MojAndroid

Myslíte si, že poznáte ponuku elektrifikovaných modelov KIA? Pripravili sme si pre vás súťaž, ktorá preverí, ako dobre poznáte plug-in hybridy a elektromobily KIA. Čaká na vás 12 otázok, na ktoré ak správne odpoviete, dostanete sa do žrebovania o zaujímavú cenu – elektromobil KIA e-Niro na víkend!

Počas uplynulých týždňov sme vám na webe MôjElektromobil.sk postupne predstavovali jednotlivé elektrifikované modely KIA. Automobilka aktuálne ponúka ako plug-in hybridné, tak aj plne elektrické modely. Jedným z nich je aj KIA e-Niro, ktoré patrí medzi najzaujímavejšie elektromobily súčasnosti, a to z pohľadu cenu a ponúkaných parametrov. Väčšia batéria v kombinácii s efektívnym pohonom zabezpečuje dojazd v stovkách kilometrov. O elektrických modeloch KIA sme však iba nepísali, ale taktiež sme si ich vyskúšali. Prečítať si môžete naše klasické testy, no taktiež spracovali dve videá, ktoré sme venovali plug-in hybridným modelom a elektromobilom.

V spolupráci s KIA Motors Sales Slovensko, s.r.o. sme si pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať elektrické KIA e-Niro na víkend. Stačí správne odpovedať na dvanásť jednoduchých otázok, ktoré sa zameriavajú najmä na parametre, možnosti nabíjania či spotrebu. Odpovede na všetky otázky by ste mali nájsť v našich článkoch a spomínaných videách.

Súťaž trvá do 30. novembra 2020.

V spolupráci s KIA Motors Sales Slovensko, s.r.o.

27.11.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+