MojAndroid

Na našom webe spúšťame ďalšiu atraktívnu súťaž. Tentokrát hráme o výhru podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur. Výhru do súťaže venuje e-shop Danimani.sk.

Výhra v hodnote 500 eur za tri správne odpovede

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania o výhru v hodnote 500 eur, je potrebné správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky. 

TIP: ak sa vám e-shop Danimani.sk páči, môžete zaň zahlasovať v ankete ShopRoku 2020 

Danimani
Zdroj: Miroslav Schwamberg

Súťaž začína dnes, 15.2.2021 a končí 28.2.2021 o polnoci.

Správne odpovede na súťažné otázky nájdete v našom článku alebo na e-shope danimani.sk.


Ak sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite na tento odkaz.


Podmienky súťaže

  1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s e-shopom Danimani.sk
  2. Pre zapojenie sa do súťaže, je potrebné správne odpovedať na všetky 3 súťažné otázky z formulára  “Súťaž: Vyberte si svoju výhru v hodnote až 500 € v e-shope danimani.sk” 
  3. Súťaž začína 15.2.2021 a končí 28.2.2021 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  4. Po skončení súťaže bude vyžrebovaný jeden výherca, ktorý si vyberie svoju výhru – akýkoľvek produkt z e-shopu danimani.sk v hodnote do 500,- €
  5. Výherca bude vyžrebovaný do 5.3.2021. Výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  6. Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
15.2.2021

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

Nie je možné pridávať komentáre.

+