MojAndroid

Vianoce máme za sebou, darčeky sú rozbalené, väčšina z nás už pokračuje v pravidelných povinnostiach v škole alebo práci. Ešte pred sviatkami sme vám však priniesli zaujímavú súťaž o špeciálny vianočný balíček od spoločnosti CAT. Teraz už vieme, kto sa stal jeho výhercom a dostane tak jeden zmeškaný vianočný darček navyše!

Stačilo odpovedať na tri jednoduché otázky

Súťaž bola veľmi jednoduchá – stačilo odpovedať na tri otázky týkajúce sa spoločnosti CAT a jej vlajkovej lode CAT S61. Do súťaže sa celkovo zapojilo 4 002 čitateľov, no iba 2 673 odpovedalo na všetky tri otázky správne. Otázky aj so správnymi odpoveďami nájdete nižšie.

Otázky a správne odpovede:
1. Aká je odolnosť smartfónu CAT S61?
a) IP60 + MilSpec 1234
b) IP68 + MilSpec 810G ✓
c) IP32

2. Aké tri unikátne funkcie ponúka CAT S61? (Vyberte všetky možnosti, ktoré sú podľa vás správne)*
a) Termokamera ✓
b) Laserový merač vzdialenosti ✓
c) Interiérový senzor kvality vzduchu ✓
*bolo potrebné označiť všetky tri možnosti

3. Akú jedinečnú garanciu ponúka CAT pre svojich zákazníkov?
a) Ak mobil spadne do hlbokej vody, technici CAT ho prídu vytiahnuť.
b) Ak sa displej rozbije, v rámci záruky bude zadarmo vymenený ✓
c) Ak prejdete telefón autom, v rámci záruky budú v autorizovanom servise vyleštené vzniknuté škrabance.

Spomedzi všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu, ktorým sa stáva Tomáš Kindžerský! Výhercovi gratulujeme a v krátkej dobe ho budeme kontaktovať prostredníctvom mailovej adresy, ktorú uviedol pri hlasovaní. Jeho výhrou je darčekový balíček spoločnosti CAT pozostávajúci z týchto predmetov:

  • Mikina
  • Čiapka
  • Rukavice
  • Dáždnik
  • Pero
  • Multifunkčný nástroj

Všetkým zapojeným ďakujeme a výhercovi blahoželáme k výhre! Ak ste tentokrát v súťaži neuspeli, nemusíte zúfať. Ešte stále totiž na našom webe prebiehajú ďalšie atraktívne súťaže. V ankete 4ka Android Code 2018 hráte o nový smartfón a v ankete NAY Android Roka 2018 dokonca o ceny v hodnote vyše 3 000 EUR! Obe ankety sa však už chýlia ku koncu, a tak by ste so zapojením nemali otáľať! Ak ste tak už urobili, možno vás zaujme súťaž o špičkový smartfón Huawei Mate 20 Pro, ktorý môže byť váš za jedinú fotku zhotovenú smartfónom!

8.1.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+