MojAndroid

Dnes v tento magický dátum 11.11.2011 vám o 11:11 hod prinášame súťaž o 1+1 telefóny od spoločnosti Sony Ericsson. Vyhrajte telefón Xperia ray alebo Xperia active. Do súťaže sa zapojíte vyplnením jednoduchého formulára, odpoviete na 1+1 otázky a do žrebovania postúpia všetci súťažiaci so správnymi odpoveďami. Súťaž trvá presne 11 dní, od 11.11.2011 do 21.11.2011 polnoci.

Aktualizácia: Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže so spoločnosťou Sony Ericsson. Momentálne prebieha overovanie prihlásených odpovedí, z ktorých vyžrebujeme 2 výhercov telefónov Xperia ray a Xperia active. Mená výhercov sa objavia na web stránke MojAndroid.sk do 30.11.2011.

Sony Ericsson Xperia Ray

Štýlový Android telefón od spoločnosti Sony Ericsson, Xperia Ray, ponúka vo svojej výbave kvalitný 3,3 palcový displej s veľkým rozlíšením až 480 x 854 pix. Pre prácu je vybavený dostatočne silným procesorom Qualcomm MSM8255 s jedným jadrom a taktovacou frekvenciou 1GHz. Ten spolu s 1GB operačnej pamäte RAM zabezpečuje plynulý chod systému Android, ktorý je v Xperii Ray vo verzii 2.3.4 doplnený o grafickú nadstavbu TimeScape. Pri práci poteší široká škála podporovaných  štandardov pre pripojenie ako sú napríklad WiFi, Bluetooth a mobilné dáta HSDPA do maximálnej rýchlosti sťahovania 7,2Mbps. Pre vytváranie fotografií a HD videa je Ray vybavený 8Mpix snímačom s LED bleskom. To všetko zabalené v kvalitnej konštrukcii, ktorá skvele padne do ruky.

MojAndroid.sk recenzia Xperie Ray :

Recenzia Sony Ericsson Xperia Ray | Hodnotenie MôjAndroid.sk 9/10

Sony Ericsson Xperia Active

Pre všetkých, ktorí nechcú len obyčajný telefón, ale hľadajú aj niečo navyše je tu Xperia Active s konštrukciou odolnou voči vode a prachu, ktorá má navyše aj praktické putko pre šnúrku na krk. Okrem toho sa ale nedá zahanbiť ani svojimi parametrami, ktoré ponúkajú 3 palcový displej s odolným povrchom a rozlíšením 320×480 px, 1GHz procesor Qualcomm MSM8255 Snapdragon, 512MB RAM, vnútornú pamäť s kapacitou 320MB s možnosťou rozšírenia o microSD, a  5Mpix fotoaparát s natáčaním 720p HD videa. Očakávať môžete samozrejme aj WiFi, Bluetooth 2.1, podporu rýchlych dátových prenosov v mobilnej sieti HSPDA a ďalšie.

MojAndroid.sk recenzia Xperie Active:

Recenzia Sony Ericsson Xperia Active | Hodnotenie MôjAndroid.sk 8/10

 

 

11.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+