MojAndroid

Na našom webe práve spúšťame novú súťaž, v ktorej môžete vyhrať smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur. Ďalších 5 vyžrebovaných súťažiacich získa licenciu ESET Mobile Security pre Android na 1 rok. Neváhajte a zapojte sa aj vy. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na dve súťažné otázky, zodpovedať bonusovú otázku a vyplniť svoje údaje.

Internetová bezpečnosť alebo ako sa nenechať oklamať

Bezpečnosť na internete je dôležitá. Nebezpečné kódy sa neustále zdokonaľujú a tomu sa samozrejme prispôsobujú aj bezpečnostné spoločnosti. Základom je mať aktualizovaný systém so všetkými bezpečnostnými záplatami a samozrejme aj používať kvalitný bezpečnostný softvér.

V neposlednom rade je dôležitá aj prevencia. Dávajte preto pozor na to čo do svojho smartfónu inštalujete, neklikajte nerozvážne na všetky linky či vyskakovacie okná. Používajte silné heslá a pravidelne zálohujte. Všetky tieto odporúčania a množstvo ďalších nájdete na bezpecnenanete.sk.

Ako vyhrať smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur?

Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na dve súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári nižšie. Následne budete zaradení do žrebovania o smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 500 eur. Výherca bude mať na výber z piatich smartfónov: Google Pixel 3A, Motorola one zoom, Xiaomi Mi 9, Honor 20 Pro a Samsung Galaxy A70.

Správne odpovede na otázky nájdete v článkoch na stránke bezpecnenanete.sk.

Súťaž o smartfón v hodnote 500 € podľa vlastného výberu je ukončená.

Pokiaľ sa vám formulár nezobrazuje správne, kliknite na tento odkaz.

Podmienky súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou ESET
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na dve súťažné otázky a vyplniť svoje údaje vo formulári „Súťaž: Vyhrajte smartfón v hodnote 500 € podľa vlastného výberu“ v rámci článku „Súťaž: Vyhrajte smartfón v hodnote až 500 € podľa vlastného výberu“
 • Súťaž začína 19.12.2019 a končí 31.12.2019 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Výhry pre vyžrebovaných spomedzi všetkých správne odpovedajúcich súťažiacich:Jeden vyžrebovaný súťažiaci vyhrá hlavnú výhru – smartfón podľa vlastného výberu v hodnote do 500 €. Vybrať si bude môcť z piatich smartfónov: Google Pixel 3A, Motorola one zoom, Xiaomi Mi 9, Honor 20 Pro, Samsung Galaxy A70
 • Ďalší piati vyžrebovaní výhercovia získajú licenciu ESET Mobile Security pre Android na 1 rok
 • Výhercovia budú vyžrebovaní do 10.01.2020. Výhercov oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
19.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+