MojAndroid

Predĺžili sme hlasovanie až do konca roka. Súťaž Android Code 2013 je hlasovanie o najlepšie Android aplikácie na Slovensku. Začiatkom decembra sme spustili verejné hlasovanie o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie, do súťaže sa zapojilo skoro 100 aplikácií. Pre hlasujúcich máme pripravené hodnotné ceny:  Samsung Galaxy S4 mini a 10x navigácie Sygic(svet) v hodnote 80 EUR. Pre developerov máme okrem ocenení “Aplikácia roka” taktiež zaujímavé a hodnotné ceny. Porota vyhlási najlepšie aplikácie za rok 2013 v januári.

AndroidCode2013-hlasovanie

 

Android Code 2013 verejné hlasovanie

Portál MojAndroid.sk spustil už tretí ročník súťaže Android Code o najlepšie slovenské Android hry a aplikácie. Súťaž Android Code hľadá slovenské talenty a najlepšie Android aplikácie, ktoré sa tento rok objavili na Slovensku. Autori a vývojári prihlásili nové Android aplikácie, prípadne staršie, ktoré boli aktualizované najneskôr v minulom roku. Autor najlepšej aplikácie vyhrá nový Samsung Galaxy S4 Zoom, hlasujúci sa tiež môžu tešiť na výhru Samsung Galaxy S4 mini alebo desať navigácií od spoločnosti Sygic.

Ako hlasovať za aplikácie

Hlasujú naši čitatelia a všetci Android fanúšikovia, priamo na stránke AndroidCode.sk. Stačí vybrať  maximálne 3 aplikácie, ktorým chcete dať svoj hlas, vyplniť meno a email, a potvrdiť kliknutím na link, ktorý vám príde emailom. Verejné hlasovanie bolo predĺžené a skončí až 30.decembra 2013.

AndroidCode2013-prihlasene-appky


Ak ešte nepoznáte appky, ktoré sa zapojili do súťaže, pozrite si prehľad súťažných aplikácií:

Partneri súťaže

Ďakujeme partnerom za podporu súťaže Android Code 2013:

AndroidCode2013-partneri

23.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+