MojAndroid

V priebehu posledných dvoch týždňov prebiehala na našom webe unikátna súťaž. Jej výherca nielenže získa novučičký smartfón Samsung Galaxy Note9, ale preberie si ho počas špeciálnej udalosti Galaxy Kemp, ktorej sa zúčastní celý rad známych osobností. Súťaž je už na konci a my vám môžeme s radosťou oznámiť, že poznáme meno jej výhercu!

3 jednoduché otázky a smartfón mohol byť váš!

Súťaž bola veľmi jednoduchá – stačilo v čase od 10. do 24. septembra odpovedať na tri jednoduché otázky. Tie sa všetky týkali smartfónu Samsung Galaxy Note9 a odpovede na ne ste hľadali v našich článkoch o tomto fantastickom telefóne. Nižšie vám prinášame otázky spolu so správnymi odpoveďami:

1. Aká je nová funkcia stylusu S Pen?
a) vďaka podpore Bluetooth vie ovládať smartfón napríklad pri fotení
b) podporuje NFC platby
c) obsahuje špičkový Water Carbon Cooling

2. Aká je kapacita batérie Note9?
a) 4000 mAh
b) 3300 mAh
c) 3000 mAh

3. Aká je jemnosť Super AMOLED displeja (ppi)?
a) 223 ppi
b) 315 ppi
c) 516 ppi

Celkovo sa do súťaže zapojilo 6 184 zúčastnených. Spomedzi tých odpovedalo správne až 5 819 hlasujúcich. Z tých sme následne vyžrebovali výhercu, ktorým sa stal Jaroslav Jurko. Gratulujeme!

Nový telefón a špeciálny zájazd Galaxy Kemp!

Výhercu sme už kontaktovali, telefón si však bude preberať za veľmi zaujímavých okolností. Odovzdávanie ceny totiž bude prebiehať na špeciálnom Galaxy Kempe, ktorý sa uskutoční už tento víkend v termíne od 28. septembra do 1. októbra. Okrem výhercu sa ho zúčastní aj náš šéfredaktor Michal Chabada, ďalej známe osobnosti Sajfa, Boris Holečko, Zuzana Stromková, Adriana Poláková a Marek Fašiang.

Výhercovi ešte raz blahoželáme a všetkým zapojeným ďakujeme za účasť! Ak ste aj tentokrát nevyhrali, nemusíte zúfať – podobné súťaže prebiehajú na našej stránke pravidelne a nabudúce sa šťastie možno usmeje práve na vás!

25.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+