MojAndroid

Výnimočný smartfón Samsung Galaxy Note9 už veľmi dobre poznáte. Teraz však máte skvelú šancu vyhrať nový Note9 a všetky funkcie a vlastnosti, o ktorých ste si doteraz čítali, budete môcť aj sami využívať. Ako na to? Stačí odpovedať na tri jednoduché otázky a automaticky budete zaradení do žrebovania o účasť na špeciálnom Galaxy Kempe a zároveň o nový Samsung Galaxy Note9!

Galaxy Kemp: Vyhrajte pobyt plný nezabudnuteľných zážitkov

Galaxy Kemp je nové dobrodružstvo, ktoré môžete prežiť s množstvom známych osobností. Chýbať nebude Sajfa, Boris Holečko, Zuzana Stromková, Adriana Poláková, Marek Fašiang, náš šéfredaktor Michal Chabada a možno práve VY! Miestom pobytu sú Nízke Tatry – Jasná a Galaxy Kemp sa koná v čase od 28. septembra do 1. októbra. Víťaz tohto pobytu získa automaticky aj nový smartfón Samsung Galaxy Note9!

Prežite svojich 9, 90, 900… dní s Note9!

V posledných dňoch ste na našom webe mohli sledovať seriál 9 dní so Samsung Galaxy Note9. V sérii článkov sme vám dopodrobna predstavili jednotlivé funkcie novej vlajkovej lode. Ak ste články pozorne čítali, teraz bude vaša úloha o to jednoduchšia. Aby ste sa zapojili do súťaže o Note9 stačí, keď kliknete na stránku súťaže, odpoviete na tri otázky týkajúce sa nového smartfónu z radu Note, pričom odpovede nájdete v článkoch na našom webe.

Ak neviete odpovedať hneď, odpovede na tieto otázky nájdete práve v článkoch zo série 9 dní so Samsung Galaxy Note9. Dbajte o to, aby boli odpovede správne, pretože iba tak budete môcť byť zaradení do súťaže o nový Note9 a účasť na Galaxy Kempe.

A to je všetko! Takto málo stačí k tomu, aby ste aj vy získali šancu na výhru nového telefónu a nezabudnuteľný víkend na Galaxy Kempe. Súťažiť môžete oddnes 10. septembra do pondelka 24. septembra. Po skončení súťaže vyžrebujeme spomedzi správnych odpovedí jedného šťastného výhercu, ktorý sa zúčastní Galaxy Kempu a zároveň si odnesie nový smartfón Samsung Galaxy Note9!

Podmienky sútaže

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Samsung.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky na stránke súťaže.
  • Súťaž začína 10.09.2018 a končí 24.09.2018 o polnoci. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
  • Vyžrebovaný súťažiaci vyhrá smartfón Samsung Galaxy Note9 a zájazd na Galaxy Kemp.
  • Výherca bude vyžrebovaný po ukončení súťaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
  • Zapojiť sa do súťaže môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej republiky s vekom 18 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V zmysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
10.9.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+