MojAndroid

O2 včera oficiálne spustila svoju novú 3G siet a dnes prichádza so zaujímavou súťažou. Po celom Slovensku vyrážajú do ulíc agenti so smartfónmi Motorola Defy a komu sa ich podarí lokalizovať a nájsť, ten od nich jeden telefón získa. Všetky dôležité informácie sú na Facebook stránke O2.

TS: Po spustení O2 3G siete môžu zákazníci získať aj 3G smartfón

Zákazníci O2, ktorí sa nachádzajú vo vybraných lokalitách s pokrytím O2 3G siete budú môcť oddnes do 6. augusta hľadať skvelé 3G telefóny. Stačí, ak budú sledovať indície na Facebookovej stránke O2. Podľa nich nájdu konkrétne miesto na Slovensku, na ktorom sa nachádza agent s výherným smartfónom. Každý deň môžu zákazníci vyhrať tri telefóny, ktoré získajú prví traja, ktorým sa ich podarí lokalizovať a piati, ak kliknú na záložku Nájdi si svoj smartfón na Facebookovej stránke O2.

„So spustením našej 3G siete prinášame našim zákazníkom nielen výhodné dátové balíčky, ale zároveň aj možnosť získať telefón, ktorý 3G služby podporuje. Veríme, že sa pre nich tento telefón stane pomocníkom či už v práci alebo pri zábave. Budú tak môcť byť v spojení s internetom kdekoľvek a kedykoľvek budú potrebovať,“ uviedol René Parák, riaditeľ komunikácie spoločnosti Telefónica Slovakia.

Ako sa do akcie zapojiť

Zákazníci O2 môžu smartfóny hľadať v 15 slovenských mestách. Ide o Bratislavu, Žilinu, Trnavu, Košice, Banskú Bystricu, Nitru, Prešov, Trenčín, Martin, Poprad, Považskú Bystricu, Bardejov, Levice, Nové Zámky a Liptovský Mikuláš. Stačí, ak budú sledovať postupne aktualizované indície na Facebookovej stránke O2 SK, podľa ktorých ich budú môcť nájsť počas jednotlivých dní vo vybraných mestách. Okrem telefónu získajú výhercovia aj prepaid SIM kartu O2 a 3G balíček Internet do mobilu za 0,01 € na 1 mesiac, takže budú môcť využívať nové 3G služby prakticky okamžite. Všetky potrebné informácie nájdu zákazníci práve na Facebookovej stránke.

 

 

20.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+