MojAndroid

MojAndroid.sk tento mesiac oslavuje svoje jubileum – desiate narodeniny. Za 10 rokov sme vám priniesli množstvo noviniekrecenzií, testov, porovnaní, tipov, videí, fotografií a najnovšie aj veľké porovnanie mobilov. Dbáme na to, aby sme vám prinášali obsah, ktorý je zaujímavý, relevantný a aby sa k vám informácie dostávali čo najskôr a v čo najpríťažlivejšej podobe.

Veľká narodeninová súťaž

Pri príležitosti osláv sme spustili veľkú súťaž, v ktorej môžete hrať o atraktívne ceny. Súťaž prebieha počas celého mája, pričom výhra je pripravená na každý týždeň. Do súťaže sa zapojíte veľmi jednoducho – vyplnením krátkeho dotazníka. Navyše, ak sa do súťaže zapojíte v prvom týždni, vyžrebovaní môžete byť aj v tom nasledujúcom. Čím skôr sa preto zapojíte, tým vyššia je vaša šanca na výhru.

Poznáme prvého víťaza

Počas prvého týždňa narodeninovej súťaže s Mojandroid.sk ste sa vyplnením dotazníka mohli zapojiť do žrebovania o skvelý odolný smartfón CAT S52. Ten okrem svojho “obrnenia” láka aj na vodoodolnosť s certifikáciou IP68 a štandard odolnosti MIL-STD-810. To z neho robí vysoko odolný smartfón schopný prežiť aj to najhrubšie zaobchádzanie. Okrem toho sa honosí príjemným dizajnom, čo z neho robí štýlového spoločníka do nepohody.

Dotazník počas prvého týždňa narodeninovej súťaže vyplnilo celkovo 3 447 respondentov. V následnom žrebovaní sa šťastie usmialo na Maroša Lettricha, ku ktorému poputuje nový CAT S52. Srdečne gratulujeme! V dohľadnej dobe ho budeme kontaktovať, aby výhra dorazila čo najskôr.

Súťaž pokračuje

Tak, ako sa dynamicky vyvíja svet smartfónov a technológií vo všeobecnosti, vyvíja sa aj prostredie digitálnych informácií. Množstvo informácií a rýchlosť, akou sa k nám dnes dostávajú, sú závratné. Preto je stále dôležitejšie dbať na ich kvalitu a pridanú hodnotu. Od začiatku sa držíme našej vízie “Naučiť ľudí používať smartfóny naplno”.

V redakcii MojAndroid.sk sme si vedomí tohto záväzku voči vám, našim čitateľom, a preto neustále pracujeme na zdokonaľovaní obsahu, ktorý vám ponúkame. Bez vašej spätnej väzby by tento cieľ nebolo možné dosiahnuť. Preto si ceníme každý názor či konštruktívnu kritiku, ktorá nás posunie ďalej.

Súťaž pokračuje ďalej! Už tento týždeň je pripravená ďalšia atraktívna výhra, ktorá si svojho nového majiteľa nájde v stredu 20. mája. Tí, ktorí už dotazník vyplnili, sú automaticky zaradení do najbližšieho žrebovania. Pevne veríme, že ostatní túto možnosť ešte len využijú a pomôžu nám v ďalšom napĺňaní našej vízie.

13.5.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+