MojAndroid

Minulý týždeň sme odštartovali jarnú súťaž plnú pohybu s e-shopom mi-store.sk o inteligentné športové hodinky Amazfit Bip. Princíp súťaže bol veľmi jednoduchý. Stačilo pomocou formulára správne odpovedať na 2 súťažné otázky. Teraz je súťaž na konci a my už aj poznáme meno šťastného výhercu. V spolupráci s e-shopom mi-store.sk sme si však navyše pripravili jedno prekvapenie pre všetkých. Aké boli správne odpovede na otázky, kto vyhral nové športové smart hodinky Amazfit Bip a aké prekvapenie sme si pre vás pripravili, sa už dočítate v článku nižšie.

Súťažné otázky a správne odpovede

Súťažné otázky boli dve a boli naozaj jednoduché. Ak ste si neboli istí, svoju odpoveď ste si mohli overiť na produktovej stránke smart hodiniek Amazfit Bip v e-shope mi-store.sk. Súťažné otázky zneli nasledovne:

 1. Akú výdrž má batéria inteligentných športových hodiniek Amazfit Bip?
 2. Koľko režimov podporuje športový monitoring smart hodiniek Amazfit Bip?

Pri každej otázke ste mali na výber z troch možných odpovedí. Správna však bola vždy iba jediná. Správne odpovede mali znieť takto:

 1. Batéria inteligentných športových hodiniek Amazfit Bip vydrží na jedno nabitie až 45 dní.
 2. Športový monitoring smart hodiniek Amazfit Bip podporuje 4 režimy.

Výhercom nových smart hodiniek Amazfit Bip sa stáva…

Súťaž trvala od 5.5. do polnoci 13.5.2018. Do súťaže sa zapojilo 4 778 súťažiacich, z ktorých až 4 399 odpovedalo správne na obe súťažné otázky. Z týchto súťažiacich sme vyžrebovali jedného šťastného výhercu, ktorý si odnesie nové inteligentné športové hodinky Amazfit Bip od internetového obchodu mi-store.sk.

Výhercom sa stáva Roman Broll. Romanovi srdečne gratulujeme a čoskoro ho budeme kontaktovať na e-mail, ktorý uviedol v súťaži.

Prekvapenie pre všetkých

Nikto však nemusí byť smutný, pretože internetový obchod mi-store.sk si pripravil prekvapenie pre všetkých našich čitateľov! Exkluzívne iba vy, naši čitatelia, máte možnosť kúpiť si nové inteligentné športové hodinky Amazfit Bip za zvýhodnenú cenu. Stačí, keď pri objednávke nových smart hodiniek Amazfit Bip z e-shopu mi-store.sk zadáte jedinečný kód JarSBip a hodinky budú vaše len za 69 EUR (namiesto 84,90 EUR). Pozor, akcia je však časovo obmedzená a výhodne nakúpiť pomocou tohoto kódu môžete iba od dnes 14.5. do 27.5.2018.

14.5.2018
 • robert svantner

  Boha, včera som ich kúpil :))))

 • palo

  Na Heureke sa dajú kúpiť za 64,79 €…

  • emajko159

   :D klasika

  • donduri

   A ak oželieš rok zaruky, tak na HB za 50 evri.

   • donduri

    Oprava: …na GB…

   • Laci

    musis ozeliet aj slovencinu.

 • disq

  Ak si 379 ľudí nevie pozrieť 1 link pre správne odpovede, čo by ste robili s takýmito hodinkami?

 • Efan

  Zase nič, ale nekúpil by som ich, škaredé sú, to racej amazfit watch, omnoho sú krajšie a podla mňa aj lepšie, mne sa tie štvorcové somariny nijak raz nepáčia.

 • Pemi

  strasne lacno ;) ale aspon treba kupit na slovensku, ked uz ma kdosi trochu zarobit tak nech aspon slovak, cez dane podporujeme aj sami seba (popri ficovych kamosoch samozrejme)… ja som zvedavy kedy konecne aj ja cosi vyhram, este sa mi nepodarilo tu nikdy, snad to raz pride :D

 • Peter-1307

  Vyhercovi blahozelam, chcel som vyhrat ja, ale co uz ….;-)) Tak som si ich kupil prave na mi-store aj s tou zlavou. A nelutujem – prisli po objednavke zo dna na den, a maju to co som potreboval (mal som mi band 2) a za dobru cenu. Takze dakujem redakcii za pomoc pri kupe a za usetrene eura.

 • Roman

  Hm, aj keď vyhráš, tak výhru ti neodovzdajú :(

  • Miloš Debnár

   Ospravedlňujeme sa za vzniknutú situáciu. V žiadnom prípade sme Vás nechceli ukrátiť o Vašu výhru. Žiaľ, zlyhal ľudský faktor, čomu ani my občas nevieme zabrániť :( Výhru Vám odovzdáme v najkratšom možnom čase.

+