MojAndroid

Minulý týždeň sme spustili ďalšiu súťaž o 2x smartfón Honor 3C. Honor je na Slovensku stále iba novinkou, no zákazníkom ponúka hneď dvojicu obľúbených prístrojov Honor 6 a Honor 3C. Práve druhý menovaný ste mali možnosť vyhrať, a to hneď dvakrát. Zapojiť ste sa mohli zodpovedaním jednoduchej otázky v znení: Aká je hodnota operačnej pamäti prístroja Honor 3C? Správna odpoveď je samozrejme 2 GB.

Súťažilo sa 7 dní, pričom Honor 3C mohli vyhrať čitatelia MojAndroid.sk, ako aj aktívny používatelia na AndroidForum.sk. Celkovo sa do súťaže zapojilo viac ako 7700 hlasujúcich, z ktorých sme vyžrebovali výhercov. Tým sa na MojAndroid.sk stala Katarína Megisova, z hlasujúcich na Androidforum.sk sme vyžrebovali šťastlivca s menom Michal Reiffers. Výhercom srdečne blahoželáme.

honor-3c-cover

Náš tip
SÚŤAŽ | Lyžujte s AGEMom! Odpovedzte na otázku a získajte 5×2 skipasy od AGEMu

28.1.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+