MojAndroid

Milí čitatelia,

náš sesterský portál venujúci sa elektromobilite na Slovensku, MojElektromobil.sk, vstupuje do roku 2019 s ambicióznymi plánmi. Po novom dizajne stránky, zmene loga a názvu portálu sa tvorcovia púšťajú do tvorby hodnotného obsahu. Nechýbajú originálne články, odborné názory, analýzy a skúsenosti od majiteľov elektromobilov. Zaoberajú sa infraštruktúrou a ponúkajú praktické skúsenosti zo Slovenska.

Unikátny obsah

Od zmeny názvu portálu prešlo len pár týždňov a už dnes sa môže pochváliť priamymi videoprenosmi z dôležitých udalostí ako otvorenie prvej ultra-fast nabíjačky na Slovensku či vystavenie Modelu 3 vo Viedni.

Dianie z toho najdôležitejšieho sprostredkúva naživo či prináša v bleskových správach:

Redaktori pripravili viacero unikátnych článkov. Za všetky vyberáme:

 

Bez reklám

Ako ste si mnohí všimli, portál momentálne funguje bez bannerovej reklamy. Príjem sčasti vykrývajú spolupráce so zaujímavými partnermi tak, aby sa web zbytočne nezahltil bannerovou inzerciou. Je v najväčšom záujme udržať tento stav čo najdlhšie.

Podporte MôjElektromobil

Redakcia sa rozhodla hľadať podporu aj priamo u vás, čitateľov. Vytvorili možnosť podporiť portál sumou, ktorá pomôže ďalej rozvíjať MojElektromobil.sk a spraviť z neho výnimočný projekt.

Darček pre každého podporovateľa – Kalendár 2019

Pre čitateľov sú pripravené dva balíčky. Líšia sa vo výške sumy, ktorou môžete portál podporiť a aj darčekmi, ktoré získate.

Kalendár elektromobilov 2019: veľkosť A3 si pokojne zavesíte na stenu

 

Balíček A je podpora sumou 18 eur. Zaslaním symbolickej sumy podporíte portál o elektromobilite na Slovensku MôjElektromobil.sk a ako odmenu dostanete nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 vo formáte A3. Pre balíček A Vás ako bonus zaradíme do žrebovania o 19x jazdu na elektromobile Tesla Model 3.

Ako odmenu získate:

  • nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 (poštovné a balné je zadarmo),
  • zaradenie do žrebovania o 19x jazdu na elektromobile Tesla Model 3.

Balíček B je podpora vo výške 12 eur. Zaslaním symbolickej sumy 12 eur (čo vychádza len jedno euro mesačne) podporíte portál o elektromobilite na Slovensku MôjElektromobil.sk.

Ako odmenu získate:

  • nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 (poštovné a balné je zadarmo).

Podporiť môžete priamo cez e-shop. Partnerom Kalendára elektromobilov 2019 je spoločnosť Greenway.

 

11.2.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+