MojAndroid

Web MojAndroid.sk vám v spolupráci so spoločnosťou NanoProtekt, ktorý je výhradným distribútorom ochrany Wowfixit pre Slovensko a Českú republiku, prináša súťaž v ktorej môžete získať úplnú novinku – ochrannú vrstvu z tekutého skla Wowfixit.

Súťaž začína dnes 03.07.2017 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí 09.07.2017. Zapojiť sa je naozaj jednoduché a nezaberie vám to viac ako 3 minúty.

Výhercovia ochranného tekutého skla Wowfixit:

 1. Lubo Šavel
 2. Lukáš Zíka
 3. Zuzana Beracková
 4. Michal Jezik
 5. Dávid Maceja

Správne odpovede: 

 1. Zabraňuje tekutá ochranná vrstva Wowfixit množeniu baktérii na zariadení? ÁNO
 2. Je ochranná vrstva Wowfixit viditeľná na zariadení? NIE
 3. Napíšte 3 výhody ochrannej vrstvy Wowfixit. Napr.: Odolný proti poškrabaniu, lepšia ostrosť, organický, ochrana bez bublín.

Ochranná vrstva z tekutého skla Wowfixit

Majitelia najnovších smartfónov si môžu oddýchnuť, nočná mora z prasknutého displeja je totiž minulosťou. Na náš trh prichádza unikátna technológia Wowfixit, ktorá displej ochráni lepšie, ako akákoľvek plastová ochranná fólia. Aplikovať sa dá takmer na každé zariadenie, chráni pred poškriabaním, poškodením nárazom, či poliatím tekutinou. Displeje mobilov, tabletov, notebookov, ale aj objektívy fotoaparátov sú po nanesení tekutého skla Wowfixit krištáľovo čisté, citlivejšie na dotyk a získavajú lepšiu ostrosť i jas.

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o ochrannú vrstvu Wowfixit, odpovedzte na 3 jednoduché otázky a vyplňte vaše kontaktné údaje. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto odporúčame odpovede skontrolovať na týchto odkazoch:

 

Pravidlá súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Wowfixit, ktorá venovala ceny do súťaže.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje.
 • Súťaž začína 03. júla 2017 a končí 09. júla 2017. Zúčastniť sa môže každý len raz, duplicitné odpovede budú vymazané.
 • Hlavná cena je 5x ochranná tekutá vrstva Wowfixit. Výhercovia budú vyžrebovaní do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk.
 • Súťažiť v tejto súťaži môže každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií MojAndroid.
3.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+