MojAndroid

Spoločnosť Motorola prišla tento rok s atraktívnou sériou smartfónov Motorola moto g7. Tá je charakteristická fantastickou výbavou za vynikajúcu cenu. Teraz vám ponúkame jedinečnú možnosť vyhrať najlepšie vybavený smartfón z tejto série – Motorola moto g7 plus!

Ako sa zapojiť do súťaže?

Je to veľmi jednoduché – stačí správne odpovedať na tri jednoduché otázky týkajúce sa smartfónu Motorola moto g7 plus a automaticky budete zaradení do žrebovania. Na konci súťaže jeden z vás vyhrá nový smartfón. Len tak! Súťaž trvá oddnes 11. marca do pondelka 25. marca. Na hlasovanie v súťaži tak máte presne dva týždne. Stačí odpovedať na súťažné otázky uvedené vo formulári nižšie:

Súťaž o Motorolu moto g7 plus je uzavretá.

Pokiaľ sa vám formulár nezobrazuje, kliknite SEM.

Hoci otázky nie sú ťažké, ak by ste si chceli overiť správnosť vašich odpovedí, máme pre vás riešenie. Pomoc nájdete v našej recenzii alebo na oficiálnej stránke výrobcu, prípadne v našom seriáli 7 dní s moto g7 plus.

Motorola moto g7 plus: Maximum telefónu za minimálnu cenu

Motorola moto g7 plus je ďalším reprezentantom populárneho radu smartfónov moto g, pričom ponúka doposiaľ najlepšiu výbavu. Poteší krásny veľký displej, množstvo výkonu a perfektné moderné spracovanie. Výrobca však dbal aj na detaily – nájdeme tu USB-C konektor s extrémne rýchlym 27W nabíjaním, batériu s kapacitou 3000 mAh a vynikajúcou výdržou a už štandardne skvelý systém Android 9.0 Pie iba s minimálnymi zásahmi od výrobcu. Veľkou výhodou je fantastický 16+5MP duálny fotoaparát s optickou stabilizáciou a 4K videom, ktorý vytŕča z radu v tejto cenovej kategórii. Celkovo tak ide o nekompromisné zariadenie, ktoré za 299 EUR ponúkne všetko, čo od telefónu budete požadovať.

Podmienky súťaže o Motorolu moto g7 plus

 1. Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou Motorola.
 2. Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na všetky tri súťažné otázky a korektne vyplniť osobné údaje prostredníctvom formulára v rámci článku s vyhlásením súťaže.
 3. Na konci súťaže vyžrebujeme spomedzi všetkých správne odpovedajúcich na všetky tri súťažné otázky jedného výhercu, ktorý získa smartfón Motorola moto g7 plus.
 4. Súťaž začína 11. marca a končí 25. marca 2019
 5. Cena pre vyžrebovaného výhercu: 1x smartfón Motorola moto g7 plus
 6. Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
 7. Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 8. Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
 9. Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
 10. Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
 11. Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu MojAndroid.sk.
11.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

 • Jano

  Vaše odpovede boli odoslané. Pokiaľ ste odpovedali správne, budete zaradený do žrebovania o smartfón Samsung Galaxy S10.

  • SAMDET

   Ano tiez som na to kukal. Ze to mi niak nevychadza😂

  • mojandroidsk

   Ďakujeme za upozornenie. Chybičku sme odstránili. Samozrejme, hrá sa o Motorola moto g7 plus :)

 • Dushko_B

  Bolo by dobrým zvykom dať dátum nad alebo pod článok, nestačí do článku napísať “od dnes, 11….”. Ďalej, akosi nevidím ten formulár (android, chrome).

  • Dobry den, datum je vyznaceny hrubym pismom v texte a najdete ho aj v podmienkach. Formular nam ide bez problemov na Androide/Chrome, problem bude niekde inde :)

   • Dushko_B

    Tak určite, problém bude vo mne a aby som to zakryl, cez noc som to potajme opravil, pretože už mi ten formulár funguje. :)
    Teraz vážne: cez normálny Chrome (tuším v 69.xxx) sa to nezobrazovalo, ale ten, čo to zobrazuje teraz po kliknutí na odkaz v Gmail ukazuje formulár a aj “REDAKCIA 11.3.2019” v hlavičke.

 • Peter Hodoň

  Neukazuje formulár ani cez android/chrome

  • mojandroidsk

   Ďakujeme za upozornenie. Chyba sa objavuje na AMP verzii článku. Vyriešili sme to odkazom na podstránku so súťažným formulárom.

 • alf

  Vyplnil som, odoslal som, ale ani potvrdzujuci mail ani ziadna info o tom ci to preslo uspesne som nedostal, resp. nezobrazilo sa mi to tu. :(

  • mojandroidsk

   Potvrdzujúci e-mail sa neodosiela. Správa o úspešnom odoslaní formulára sa objavuje po jeho odoslaní presne na tom istom mieste, kde bol predtým samotný formulár. Môže sa stať, že kvôli chybe načítavania stránky sa hláška nezobrazí, ale odpoveď by mala byť zaznamenaná. Ak nám napíšete na mojandroidsk@gmail.com e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli vo formulári, overíme, či je vaša odpoveď zaznamenaná.

 • Cibo

  Zdravim,
  vyplnil som formulár, odoslal som ho, no neprisiel ziadny potvrdzujuci email a ani tu sa mi nič nezobrazilo

  • Potvrdzujúci e-mail sa neodosiela. Správa o úspešnom odoslaní formulára sa objavuje po jeho odoslaní presne na tom istom mieste, kde bol predtým samotný formulár. Môže sa stať, že kvôli chybe načítavania stránky sa hláška nezobrazí, ale odpoveď by mala byť zaznamenaná. Ak nám napíšete na mojandroidsk@gmail.com e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli vo formulári, overíme, či je vaša odpoveď zaznamenaná.

+