MojAndroid

Posledné dva týždne ste sa na našej stránke mohli zapojiť do súťaže o nový smartfón Motorola moto g7 plus. Stačilo odpovedať na tri jednoduché otázky a automatiky ste boli zapojení do žrebovania. My teraz vieme, kto sa stal víťazom a domov si odnesie čisto nový smartfón!

Motorola moto g7 plus: Maximum telefónu za minimálnu cenu

Motorola moto g7 plus je ďalším reprezentantom populárneho radu smartfónov moto g, pričom ponúka doposiaľ najlepšiu výbavu. Poteší krásny veľký displej, množstvo výkonu a perfektné moderné spracovanie. Výrobca však dbal aj na detaily – nájdeme tu USB-C konektor s extrémne rýchlym 27W nabíjaním, batériu s kapacitou 3000 mAh a vynikajúcou výdržou a už štandardne skvelý systém Android 9.0 Pie iba s minimálnymi zásahmi od výrobcu. Veľkou výhodou je fantastický 16+5MP duálny fotoaparát s optickou stabilizáciou a 4K videom, ktorý vytŕča z radu v tejto cenovej kategórii. Celkovo tak ide o nekompromisné zariadenie, ktoré za 299 EUR ponúkne všetko, čo od telefónu budete požadovať.

Tisíce zapojených a jeden výherca!

Súťaž o nový smartfón Motorola moto g7 plus trvala od 11. do 25. marca. Na zapojenie sa ste mali dva týždne, počas ktorých bolo potrebné odpovedať na tri jednoduché otázky týkajúce sa novinky od Motoroly. Celkovo sa zapojilo 6 734 súťažiacich, pričom výhercu sme žrebovali spomedzi všetkých správnych odpovedí – tých bolo dokopy 4 786. Toto sú správne odpovede na súťažné otázky:

1. Ktorá funkcia hlavného zadného 16MPx snímača na Motorole moto g7 plus zabezpečí plynulé videá bez otrasov?
a) teleskopický objektív
b) optická stabilizácia
c) clona f/5.6
2. Aký výkon má super-rýchle nabíjanie TurboPower, ktoré dokáže batériu Motoroly moto g7 plus nabiť z 0% na 100% za cca 1 hodinu?
a) 7W
b) 17W
c) 27W
3. V akom rozlíšení dokáže nahrávať predná “selfie” kamera smartfónu Motorola moto g7 plus?
a) HD+
b) FullHD
c) 4K
Spomedzi všetkých správnych odpovedí sme vyžrebovali výhercu smartfónu Motorola moto g7 plus, ktorým sa stáva Ján Blanský! Výhercovi srdečne blahoželáme a všetkým ostatným ďakujeme za účasť. Ak ste aj tentokrát v súťaži neuspeli, nemusíte zúfať – aktuálne u nás prebieha ďalšia súťaž, v ktorej môžete vyhrať novú vlajkovú loď Samsung Galaxy S10. Viac informácií nájdete v tomto článku.
27.3.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+