MojAndroid

Rozbitý displej, nefunkčné tlačidlo, ticho v slúchadle alebo vyšťavená batéria? Kvalitný servis mobilných telefónov nie je po ruke a vy naozaj nechcete strácať čas cestovaním po rozbitých cestách? Chceli by ste, aby bol servis pre Váš telefón rovnako blízko k Vám ako pizza s dovozom domov? Presne takýto komfort bez navýšenia štandardnej ceny Vám ponúkame.

Naše plne vybavené servisné vozidlo s profesionálne zaškoleným a skúsenym technikom príde presne tam, kam Vám to vyhovuje a presne vtedy, keď Vám to vyhovuje. Do práce, do školy, domov alebo k Vašej babke. Pokiaľ neviete, prečo Váš telefón odmieta poslušnosť, náš technik Vám to zadarmo zistí a v prípade záujmu a možnosti aj na mieste opraví. V prípade, že závada Vášho telefónu vyžaduje dlhší čas opravy ako 2 hodiny, technik Vám ponúkne možnosť opraviť Váš telefón v našom servisnom stredisku cez noc a osobne Vám ho zanesie nasledujúci pracovný deň tam, kam Vám to vyhovuje.

Počas opravy telefónu na mieste je všetko úplne transparentné. Ak chcete mať istotu, že sa s Vašim telefónom nudeje nič nekalé, môžte počas celého zákroku počkať v našom servisnom vozidle, kde budete mať technika aj telefón ako na dlani. Ak sa rozhodnete vrátiť naspäť k predchádzajucej činnosti, technik Vám vystaví preberací protokol o prijatí zariadenia do servisu, zapožičia Vám náhradný telefón a hneď ako bude oprava hotová, kontaktuje Vás.

Nezvyknete so sebou nosiť hotovosť? Nevadí, v servisnom vozidle je pripravený mobilný terminál, takže zaplatiť môžte aj všetkými bežne dostupnými platobnými kartami. Na servisný úkon ako aj na samotný vymenený diel sa vzťahuje záruka, podľa aktuálne platných servisných podmienok.

Načo teda navštevovať servis, keď môže servis navštíviť Vás a to kdekoľvek v rámci Bratislavy? Sme k Vám najbližšie práve vtedy, keď to potrebujete, používame najkvalitnejšie náhradné diely a zákazník je náš pán. Presvedčte sa sami, že aj servis mobiného telefónu môže mať vysokú úroveň.

Prečo si vybrať nás?

 • Zapožičiame Vám náhradný telefón počas doby opravy
 • Ceny uvedené na našom webe sú konečné a zahŕňajú náhradný diel, prácu, diagnostiku a výjazd vozidla
 • Na každý servisný úkon sa vzťahuje záruka 3 mesiace
 • Väčšinu opráv realizujeme na počkanie pred Vašim domom, prácou, školou alebo vo Vašom obľúbenom nákupnom centre
 • Čas a miesto opravy si vyberáte sami
 • Diagnostika závady je u nás vždy zdarma
 • Všetky servisné vozidlá sú vybavené platobným terminálom
 • Pokrývame celú Bratislavu a blízke okolie
 • Naše vozidlá sú profesionálne vybavené
 • Sme k Vám najbližšie práve vtedy, keď to potrebujete
 • V našom servise sú Vaše data v bezpečí
 • Nečakajte, kým budete mať čas navštíviť servis, my Vás navštívime hneď
 • Naši technici sú kvalifikovaní profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami
 • Používame iba originálne diely
 • Nie každý si môže dovoliť čakať na záručnú opravu 30 dní.

Nečakajte, objednajte si nás hneď! www.MobilnyServis.sk

Súťaž: Vyhrajte opravu vášho smartfónu zdarma

Mobilný servis si môžete vyskúšať priamo aj na Orange Android Roadshow 2015 v Bratislave. Akcia začína v sobotu 23.mája 2015 a traja z vás vyhrajú skvelé ceny. Stačí vyplniť tento jednoduchý formulár:

>>> Súťažný formulár Mobilný Servis <<<

Ceny pre účastníkov Orange Android Roadshow v Bratislave:

1. miesto: oprava zdarma (namieste)
2. miesto: 30% zľava (priamo na výstave alebo zľavový kupón)
3. miesto: 15% zľava (priamo na výstave alebo zľavový kupón)

Náš tip
Orange Android Roadshow 2015: Stretneme sa 23.5. v Bratislave a oslávime spolu narodeniny
15.5.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+