MojAndroid

Hľadáte ten správny darček pre vašich blízkych? Neviete sa rozhodnúť a čas sa vám kráti? Máme pre vás riešenie! Stačí, keď odpoviete na pár jednoduchých otázok a budete zaradení do súťaže o hodnotný balíček Xiaomi od slovenského distribútora zariadení Xiaomi – Mi-Store.sk.

Odpovedzte na tri jednoduché otázky a vyhrajte!

Všetko, čo musíte urobiť, je odpovedať na tri jednoduché otázky a správne vyplniť vaše osobné údaje. Automaticky budete zaradení do súťaže, ktorá trvá oddnes, 6. decembra do piatku, 14. decembra. Dovtedy môžete odpovedať na otázky a zapojiť sa do súťaže.

Súťaž o balíček Xiaomi je uzavretá.

Čo môžete vyhrať?

Na šťastného víťaza čaká hodnotný balíček od slovenského e-shopu Mi-Store.sk pozostávajúci z týchto produktov:

Ceny v celkovej hodnote takmer 300 EUR môžu byť vaše za odpovede na skutočne jednoduché otázky. Víťaza však budeme žrebovať iba spomedzi správnych odpovedí. Ak ich náhodou nepoznáte, stačí, keď si prečítate náš článok o novo otvorených predajniach Mi Store a určite vám bude hneď všetko jasné :-) A ak náhodou nevyhráte a stále by ste chceli potešiť vašich blízkych darčekmi značky Xiaomi, máme pre vás súhrnný článok s tipmi na darčeky pre každého v rodine.

Podmienky súťaže o vianočný balíček Xiaomi od Mi-Store.sk

  • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci s e-shopom Mi-Store.sk.
  • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné správne odpovedať na tri súťažné otázky a vyplniť kontaktné údaje vo formulári v článku.
  • Súťaž začína 6. decembra a končí 14. decembra.
  • Hlavná cena je balíček pozostávajúci zo smartfónu Xiaomi Redmi Note 5 64 GB, Xiaomi Power Banka 2S 10 000 mAh a Xiaomi Mi Casual Daypac. Výherca bude vyžrebovaný do 30 dní odo dňa ukončenia sútaže, výhercu oznámime na stránke MojAndroid.sk a budeme ho kontaktovať emailom.
  • Do súťaže sa môže zapojiť každá fyzická osoba s trvalým pobytom na území Slovenskej a Českej republiky s vekom 15 a viac rokov v čase zapojenia sa do súťaže.
  • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 OZ), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
  • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať a to ani prostredníctvom súdu.
  • Výhry zo súťaže sú predmetom dane z príjmov fyzických osôb v zmysle zákona č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov a výhercovia sú povinní pri zdanení výhry postupovať podľa toho zákona. Výhry, ktoré výhercovia obdržia predstavujú výhry pred zdanením. Podľa zákona č 595/2003 Z.z. o dani z príjmov, výhry z reklamnej súťaže alebo žrebovania, ktoré neprevyšujú výšku 350 € zdaneniu nepodliehajú.
  • Organizátor súťaže si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
  • Registráciou dávate súhlas s použitím svojej emailovej adresy k zasielaniu informácií o priebehu súťaží, nových súťaží a ďalších marketingových akcií portálu MojAndroid.sk.
6.12.2018

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+