MojAndroid

Minulý týždeň prebiehala na webe MôjAndroid.sk súťaž o smartfón podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur. Zapojiť sa mohol každý a bolo to veľmi jednoduché. Stačilo správne odpovedať na tri súťažné otázky a boli ste zaradení do žrebovania.

Súťaž o smartfón v hodnote 500 € podľa vlastného výberu je ukončená.

Otázky sa týkali aplikácie Lidl Plus, boli naozaj jednoduché a odpovede na ne ste mohli nájsť v našom článku, na webe lidl.sk alebo priamo v aplikácii.

Otázky a správne odpovede

1. Ako sa volá aplikácia, pomocou ktorej získate v obchodoch Lidl extra zľavové kupóny na váš nákup?
a) Lidl Bonus
b) Lidl Plus
c) Lidl Nakupovanie

2. Ako často sa obmieňajú zľavové kupóny v aplikácii?
a) 2-krát za týždeň ✓
b) každý deň
c) raz za mesiac

3. Čo okrem kupónov nájdete v aplikácii? (Zvoľte všetky možnosti, ktoré sú podľa vás správne.)
a) aktuálne letáky ✓
b) špeciálne akcie ✓
c) stieracie žreby s ďalšími zľavami ✓

Výhercom sa stáva

Do súťaže sa zapojilo 7400 súťažiacich. 4258 z nich odpovedalo na všetky otázky správne. Práve z nich sme vyžrebovali výhercu, ktorým sa stáva Ladislav Drozd a môže sa tešiť z nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 500 eur.

Ak ste nevyhrali, nezúfajte. Na našom webe pravidelne pripravujeme súťaže o zaujímavé a hodnotné ceny. Preto nás neprestávajte sledovať a nabudúce sa šťastie možno usmeje práve na vás.

5.10.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+