MojAndroid

Obchodný reťazec LIDL si pre svojich zákazníkov pripravil jednoduchú súťaž, v ktorej môže až 50 zákazníkov získať odolnú kameru GoPro Hero 4 v Silver edícii. Zapojiť sa do súťaže je naozaj jednoduché. Stačí, aby ste sa priamo na webe Lidl.sk prihlásili na odber newslettra, v ktorom vás LIDL bude informovať o zaujímavých akciových ponukách vo svojich predajniach. Súťaž prebieha od 11.7. do 31.7. 2016.

lidl-sutaz

Kompletné pravidlá a ďalšie informácie nájdete na stránke Lidl.sk. Výhrou v súťaži je odolná kamera GoPro Hero 4 Silver, ktorá dokáže nahrávať video v režimoch 1080p pri 60 FPS a 720p pri 120 FPS, pričom ju môžete využiť aj na zhotovenie 12 Mpix fotografií s rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Kamera Go Pro Hero 4 Silver je vôbec prvou GoPro kamerou, ktorá má aj integrovaný dotykový displej. Samozrejmosťou je možnosť ovládať kameru cez špeciálnu aplikáciu GoPro určenú pre mobilné zariadenia.

27.7.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+