MojAndroid

Pre veľký záujem sme sa v spolupráci so spoločnosťou  Lenovo rozhodli predĺžiť súťaž o Lenovo Vibe Z2 Pro. Počet súťažiacich sme zdvojnásobili na rovných 20-tisíc, pričom hrať sa bude o dva kusy Lenovo Vibe Z2 Pro. Súťaž prebieha na stránke www.mojandroid.sk/sutaz-lenovo-vibe-z2-pro/ a zúčastniť sa môžu všetci, ktorí sa zatiaľ nezapojili a samozrejme správne odpovedajú na tri jednoduché otázky. Nezabúdajte ale, že musíte byť rýchly. Počet miest je stále obmedzený!

Sutaz Lenovo Vibe Z2 Pro
Všetci, ktorí už stihli odpovedať na súťažné otázky, automaticky ostávajú zaradený v súťaži o dve zariadenia Lenovo Vibe Z2 Pro.

Ako prebieha súťaž

  • Súťaž bola predĺžená počnúc dňom 13. októbra 2014 a prebieha na stránke MojAndroid.sk. Súťaž končí po prihlásení 20-tisíc súťažiacich alebo najneskôr 31. októbra 2014 vrátane. To znamená, že najrýchlejších 20-tisíc čitateľov má možnosť zapojiť sa do súťaže o dve novinky Lenovo Vibe Z2 Pro.
  • Odpovedajte na súťažné otázky, vyplňte svoje meno a email. Len správne odpovede budú zaradené do žrebovania, preto odporúčame si svoje odpovede skontrolovať na stránke www.10k.sk.
  • V poslednom kroku vám príde potvrdzujúci email, ktorý vám oznámi účasť v súťaži. O súťaži môžete povedať aj svojim známym cez sociálne siete Facebook, Twitter alebo Google+.

Lenovo Vibe Z2 Pro

Štýlový smartfón VIBE Z2 Pro definujú najmä hardvérová výbava a dizajnové prevedenie. Presnejšie: 6-pal­co­vý QHD displej s roz­lí­še­ním 2 560 x 1 440 px, doplnený aj o vysoký jas 500 nitov. Srdcom tohto smartfónu je ale predovšetkým 4-jad­ro­vý pro­ce­sor Qualcomm® Snapdragon™ 801, 3 GB operačná pa­mäť RA­M a interný ukladací priestor 32 GB. Samozrejmosťou je najnovšia verzia operačného systému Android™ KitKat 4.4., ktorý je garanciou vyššieho výkonu, rýchlejšieho multitaskingu a novej štandardnej funkcie vrátane hlasových príkazov a režimov Immersive Mode (automaticky schová všetko, čo nechcete vidieť).

VIBE Z II Pro_Hero_02

Zadná strana smartfónu v sebe skrýva vysoko citlivý 16 Mpx fo­toa­pa­rát s duál­nym LED bles­kom a op­tic­kou sta­bi­li­zá­ciou ob­ra­zu, možnosť nahrávania 4K alebo FullHD videí, obe pri rýchlosti 30 snímok za sekundu. A to sme ešte nespomenuli vstavanú a neobvykle silnú 4 000 mAh ba­té­riu (s výdržou až 45 hodín telefonovania na jedno nabitie), či možnosť použitia dvoch micro SIM kariet súčasne, čo je pri Lenovo smartfónoch vlastne štandardom. Vlajková loď VIBE Z2 Pro splní očakávania aj toho naj­ná­roč­nej­šie­ho uží­va­te­ľa. A to nielen kvalitou svojej výbavy, rovnako osloví aj svojím výzorom, veď už na prvý pohľad upúta svojím kompaktným dizajnom s celokovovou úpravou a efektným brúsením. Kovové telo smartfónu je vyrobené z jediného kusu brúseného hliníka. Na Slovensku bude zatiaľ dostupný v čiernej farbe.

13.10.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+