MojAndroid

Ako ste si už viacerí všimli, portál MôjAndroid.sk spustil svoj vlastný eshop. Ponuka momentálne zahŕňa zariadenia smart domácnosti, ktorej sa v poslednom čase intenzívne venujeme. Všetky produkty, ktoré v našom eshope ponúkame, sme samozrejme aj otestovali.

Zoznam produktov:

Každý, kto od 1.3.2020 do 31.3.2020 nakúpi na eshop.mojandroid.sk, bude zaradený do žrebovania o 10 smartfónov Samsung Galaxy A10! Žrebujeme počas celého trvania súťaže každé 3 dni o jeden smartfón. Čím skôr nakúpite, tým máte väčšiu šancu na výhru.

Pre zákazníkov, ktorí u nás nakúpia, máme tiež pripravenú špeciálnu podporu. Tovar posielame do 24 hodín a zaplatiť môžete buď prevodom na účet alebo kartou online. Samozrejmosťou je atraktívny dizajn stránky a jednoduchá orientácia.

Náš tip
Test Google Home Mini: Dlhodobé skúsenosti so skvelým pomocníkom
5.3.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+